Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Czwartek, 09/07/2020

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

Gwiazdka na Oruni 2015 [ATRAKCJE, PROGRAM]

 1 dodane: 10:24, 05/12/15

tagi:

W następną sobotę (12 grudnia) o godzinie 15 rozpocznie się wielki lokalny festyn: „Gwiazdka na Oruni”. W tym roku impreza będzie miała miejsce w Dworku Artura i na placu przy ulicy Gościnnej.

 Gwiazdka na Oruni 2015 [ATRAKCJE, PROGRAM]
Gwiazdka na Oruni 2015 [ATRAKCJE, PROGRAM]
Fot. Dariusz Słodkowski

Fotografia 1 z 1

Organizatorem zabawy jest Stowarzyszenie Inicjatyw Lokalnych „Orunia”. Festyn, w którym co roku kulminacyjnym punktem jest uroczyste zapalanie świateł na wielkiej choince, startuje już po raz siedemnasty.

W tym roku Gwiazdka rozpocznie się 12 grudnia (sobota), o godzinie 15.

- Kiermasz światęczny, koncert kolęd w wykonaniu dzieci z przedszkoli i szkół oruńskich, wizytya Mikołajów, fajerwerki, rożswietlenie choinki - organizatorzy Gwiazdki wymieniają atrakcje sobotniej imprezy.

Gwiazdka rozpocznie się o godzinie 15. Potrwa do godzin 18.

Gwiazdka na Oruni 2015 [PROGRAM]

1. Godzina 15:00 Dworek Artura GAK, ul. Dworcowa 9 – rozpoczęcie imprezy, Zabawa Mikołajowa dla dzieci (konkursy, zabawy)

2. Godzina 15:00 – 17:30 Plac przy ul. Gościnnej – Kiermasz Świąteczny;

3. Godzina 16:45 początek Korowodu, start od ul. Gościnnej do ”Kuźni”- pan Prezydent dołącza pod GAK i idzie z korowodem, korowód prowadzony przez animatora + goście honorowi + asysta policji;

4. Godzina 17:00 – 18:00 Scena przy ul. Gościnnej: - oficjalne przywitanie i przemówienia honorowych gości, - wspólne kolędowanie, koncert kolęd w wykonaniu dziecięcego zespołu, - uroczyste przybycie Mikołajów, - „Choinka marzeń dzielnicy Orunia” – odczytanie życzeń dla dzielnicy, napisanych przez dzieci - wspólne kolędowanie, koncert kolęd w wykonaniu dziecięcego zespołu - rozświetlenie choinki przez honorowych gości, pokaz fajerwerków.

5. Godzina 18:00 Zakończenie Festynu.

Galeria artykułu

 Gwiazdka na Oruni 2015 [ATRAKCJE, PROGRAM]

Gwiazdka na...

+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (2)

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

awatar

gosc

89.67.202.*

00:58, 12/12/15

Brawa dla organizatorów Gwiazdki..! Kultywujmy piękne tradycje narodowe i regionalne. Głębokich i niezapomnianych przeżyć dla wszystkich uczestników, Gości a ZWŁASZCZA DZIECIAKÓW !

zgloś naruszenie
awatar

gosc

83.25.141.*

16:27, 11/12/15

przerost formy nad treścią , "impreza"dla grupki zmarżniętych dzieci i dla cara pawła szkoda pieniędzy podatników szkoda

zgloś naruszenie

REKLAMA

REKLAMA