Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Niedziela, 25/07/2021

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

Wczorajsza śmierć na torach to było samobójstwo?

 1 dodane: 16:37, 20/01/16

tagi:

Z nieoficjalnych informacji, które udało się nam uzyskać od policjantów wynika, że wczorajsze tragiczne zdarzenie na Oruni mogło być samobójstwem.

 Wczorajsza śmierć na torach to było samobójstwo?
Wczorajsza śmierć na torach to było samobójstwo?
Fot. p.olejarczyk

Fotografia 1 z 1

Wczoraj 31-letni mężczyzna stracił życie, po tym jak potrącił go pociąg Pendolino. Do tragedii doszło w rejonie ulicy Sandomierskiej.

Okazało się, że mężczyzna nie zginął na przejeździe kolejowym na Sandomierskiej, a na torach kilkadziesiąt metrów dalej.

Policjanci wciąż badają przyczynę tego zdarzenia. Z nieoficjalnych informacji wynika, że można mówić tutaj o samobójstwie. - Mężczyzna miał stać na torach, kiedy zbliżał się rozpędzony pociąg. Raczej trudno mówić tutaj o wypadku - mówi nam jeden z policjantów, który prosi o zachowanie anonimowości.

Rzecznik Komendy Miejskiej Policji nie chce komentować tych doniesień. - W toku prowadzonego postępowania nie mogę wypowiadać się na ten temat. Mogę powiedzieć, że policjanci robią wszystko, by ustalić przyczyny tego tragicznego zdarzenia - usłyszeliśmy.

Galeria artykułu

 Wczorajsza śmierć na torach to było samobójstwo?

Wczorajsza...

+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (0)

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

REKLAMA

REKLAMA