Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Poniedziałek, 06/07/2020

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

Widzieliście tę kobietę? Poszukują ją policjanci

 1 dodane: 15:37, 16/03/16

tagi:

Gdańscy policjanci proszą o pomoc w namierzeniu 45-letniej kobiety, która wcześniej przebywała w ośrodku opiekuńczo-resocjalizacyjnym.

 Widzieliście tę kobietę? Poszukują ją policjanci
Widzieliście tę kobietę? Poszukują ją policjanci
Fot. p.olejarczyk

Fotografia 1 z 1

Gdańscy policjanci poszukują 45-letniej Katarzyny Zimochockiej. 12 marca 2016 roku kobieta wyszła z ośrodka opiekuńczo-resocjalizacyjnego w rejonie Stogów.

- Do chwili obecnej nie powróciła ani nie skontaktowała się z rodziną – mówi rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku.

Zaginiona jest szczupłej budowy ciała, ma ok. 170 cm wzrostu, waży ok. 50 kg i ma włosy blond do ramion. W dniu zaginięcia ubrana była w niebieski płaszcz z futerkiem, białą czapkę i niebieską apaszkę.

- W przypadku posiadania informacji, które mogą przyczynić się do odnalezienia kobiety lub ustalenia jej miejsca pobytu, prosimy o kontakt z Komisariatem Policji VII w Gdańsku przy ul. Ugory 9, tel. (058) 32-16-622 lub pod numerem alarmowym 997 i 112 – apelują policjanci.

Galeria artykułu

 Widzieliście tę kobietę? Poszukują ją policjanci

Widzieliście...

+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (0)

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

REKLAMA

REKLAMA