Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Wtorek, 14/07/2020

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

Czytelnicy pytają, co z tegorocznym Festynem w Parku Oruńskim. Znamy datę tej imprezy!

 1 dodane: 15:13, 20/05/16

tagi:

Rezerwujcie sobie wolną niedzielę na kolejny Festyn w Parku Oruńskim - wielka impreza wystartuje 19 czerwca!

Czytelnicy pytają, co z tegorocznym Festynem w Parku Oruńskim. Znamy datę tej imprezy!
Czytelnicy pytają, co z tegorocznym Festynem w
Fot. p.olejarczyk

Fotografia 1 z 1

Dostajemy coraz więcej maili i pytań na naszym fanpejdżu odnośnie tegorocznego Festynu w Parku Oruńskim. Ludzie chcą wiedzieć, czy i kiedy taka impreza się odbędzie.

- Oczywiście, że się odbędzie. W tym roku Festyn wystartuje 19 czerwca w niedzielę - odpowiada Piotr Wróblewski ze Stowarzyszenia Inicjatyw Lokalnych "Orunia", organizacji, która organizuje Festyny Rodzinne w Parku Oruńskim.

Więcej szczegółów odnośnie imprezy w Parku Oruńskim poznamy pod koniec maja, ale już teraz organizatorzy zdradzają kilka informacji. Tak jak co roku organizatorzy przygotują krainy zabawy dla dzieci, będą konkursy i nagrody, w Parku nie zabraknie też koncertu. 19 czerwca w Parku Oruńskim odbędzie się też bieg na orientację "Harpuś".

Festyn Rodzinny już od wielu lat odbywa się w czerwcu w Parku Oruńskim. Impreza przyciąga tłumy ludzi i to nie tylko mieszkańców Oruni.

Zobacz, jak w zeszłym roku bawiono się na Festynie w Parku Oruńskim! KLIKNIJ: Festyn w Parku Oruńskim [ZDJĘCIA]

Galeria artykułu

Czytelnicy pytają, co z tegorocznym Festynem w Parku Oruńskim. Znamy datę tej imprezy!

Czytelnicy...

+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (0)

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

REKLAMA

REKLAMA