Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Poniedziałek, 30/11/2020

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

Pięć firm chce remontować Trakt św. Wojciecha. Przebudowa coraz bliżej

 1 dodane: 16:20, 04/08/16

tagi:

Pięć firm złożyło swoje oferty w ogłoszonym przez miasto przetargu na przebudowę ulicy Trakt Św. Wojciecha w obrębie skrzyżowania z ulicą Sandomierską i Podmiejską.

Pięć firm chce remontować Trakt św. Wojciecha. Przebudowa coraz bliżej
Pięć firm chce remontować Trakt św. Wojciecha.
Fot. p.olejarczyk

Fotografia 1 z 1

O planowanym w najbliższych tygodniach remoncie Traktu św. Wojciecha z Sandomierską pisaliśmy TUTAJ.

Przypomnijmy, remont ma objąć przebudowę skrzyżowania Traktu św. Wojciecha z Sandomierską (m.in. przesunięcie przejścia dla pieszych w kierunku centrum Gdańska), a także wymianę nawierzchni jezdni na odcinku od skrzyżowania do nieruchomości Trakt św. Wojciecha 31//37.

- Tym samym do przebudowy pozostanie jeszcze jeden odcinek Traktu Św. Wojciecha - od posesji przy numerze 31/37 do wiaduktu Biskupia Górka. Ten 500-metrowy odcinek przewidziany jest do realizacji w późniejszym terminie – informują urzędnicy.

Stosowny przetarg rozpisała już Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska. Zgłosiło się do niego pięć firm. Urzędnicy wyliczają każdą z nich i podają sumę, którą dana firma zaproponowała na wykonanie tej inwestycji.

W przetargu swoje oferty złożyły:

- Firma Budowlano-Drogowa MTM – 2 595 350,94 zł

- Konsorcjum: Kruszywo Sp. z o.o. & Bituminium Sp. z o.o. – 2 468 990,46 zł

- Eurovia Polska S.A. – 3 018 112,25 zł

- BUDIMEX S.A. – 2 505 275,45 zł

- Warszawa WPRD GRAVEL Sp. z o.o. – 2 822 320,20zł

Obecnie komisja przetargowa sprawdza wnioski pod względem formalno-prawnym. Jeżeli o wynikach przetargu zdecyduje cena, remont na Trakcie przeprowadzi Konsorcjum: Kruszywo Sp. z o.o. & Bituminium Sp. z o.o.

Prace mogą rozpocząć się jeszcze w sierpniu, a według umowy z wykonawcą będą musiały zakończyć się do końca października.

Galeria artykułu

Pięć firm chce remontować Trakt św. Wojciecha. Przebudowa coraz bliżej

Pięć firm chce...

+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (0)

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

REKLAMA

REKLAMA