Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Czwartek, 02/07/2020

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

Na Obwodnicy Południowej tak duży korek, że kierowcy... jechali pod prąd

 1 dodane: 13:13, 09/08/16

tagi:

Dantejskie sceny działy się dzisiaj na Obwodnicy Południowej – korek był tutaj tak potężny, że niektórzy kierowcy decydowali się na jazdę pod prąd i zjazd w rejonie Oruni. - Powodem utrudnień mogła być awaria ciężarówki, która zablokowała jeden pas w rejonie węzła Szadółki – mówią nam policjanci.

Na Obwodnicy Południowej tak duży korek, że kierowcy... jechali pod prąd
Na Obwodnicy Południowej tak duży korek, że
Fot. czytelnik MojaOrunia.pl

Fotografia 1 z 1

- Czegoś takiego jeszcze tutaj nie widziałem. Na Obwodnicy Południowej w rejonie zjazdu na Orunię auta jechały pod prąd. Kierowcy chcieli jak najszybciej wydostać się z korka. Faktycznie samochody stały tutaj w miejscu – relacjonuje w rozmowie z nami pan Paweł.

Inny kierowca również potwierdza, że na Obwodnicy działy się dziś dantejskie sceny. - Wjechałem z Traktu św. Wojciecha na Obwodnicę i po chwili wjechałem w mega korek. Musiałem dać na wsteczny i chwilę jechałem pod prąd, aż do zjazdu z Obwodnicy – mówi.

Co było powodem tak dużego korka na Obwodnicy? - W rejonie Węzła Szadółki zepsuła się ciężarówka, która blokowała jeden pas ruchu. Mam jednak informację, że 40 minut temu samochód już udało się uruchomić i ruch odbywa się tam normalnie – mówi Aleksandra Siewiert, rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku.

Galeria artykułu

Na Obwodnicy Południowej tak duży korek, że kierowcy... jechali pod prąd

Na Obwodnicy...

+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (3)

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

awatar

gosc

83.21.24.*

07:27, 10/08/16

Już widziałem kiedyś takie sytuacje na wjeździe z traktu św Wojciecha. A ciężarówka stoi na wiadukcie...

zgloś naruszenie
awatar

gosc

89.67.27.*

21:51, 09/08/16

a ja się pytam: gdzi jest to dziecko z latającej cięzarówki?:)

zgloś naruszenie
awatar

gosc

89.67.204.*

19:49, 09/08/16

korek korkiem, ale kto wytłumaczy zdjęcie z latającej ciężarówki :)

zgloś naruszenie

REKLAMA

REKLAMA