Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Czwartek, 09/07/2020

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

Ranny rowerzysta na Trakcie św. Wojciecha

 1 dodane: 15:00, 23/08/16

tagi:

Groźne zdarzenie na Trakcie św. Wojciecha, w pobliżu posesji o numerze 51 - dziś po 16 wywrócił się tam rowerzysta. Zrobił to tak niefortunnie, że doznał urazu głowy. Został przewieziony do szpitala.

Ranny rowerzysta na Trakcie św. Wojciecha
Ranny rowerzysta na Trakcie św. Wojciecha
Fot. p.olejarczyk

Fotografia 1 z 1

O tym zdarzeniu poinformowali nas czytelnicy. Początkowo wydawało się, że na Trakcie św. Wojciecha doszło do wypadku, w którym rowerzysta wjechał w samochód. Policjanci nie potwierdzają takiego obrotu zdarzeń. - Ze wstępnych informacji wynika, że rowerzysta gwałtownie zahamował przed kałużą, przewrócił się i doznał urazów głowy. W pobliżu zatrzymał się samochód i jego kierowca próbował pomóc rannemu rowerzyście - mówi nam rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku.

34-latek został przewieziony do szpitala

Galeria artykułu

Ranny rowerzysta na Trakcie św. Wojciecha

Ranny...

+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (0)

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

REKLAMA

REKLAMA