Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Wtorek, 11/08/2020

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

Rusza remont fragmentu Traktu św. Wojciecha. Od wtorku całkowite zamknięcie jezdni w kierunku Gdańska

 1 dodane: 12:15, 08/09/16

tagi:

Szykują się jeszcze większe korki, bo rusza właśnie remont kilkusetmetrowego fragmentu Traktu św. Wojciecha, od skrzyżowania z Sandomierską do okolic Zrembu. Od 13 września (wtorek) planowane jest całkowite zamknięcie jezdni w kierunku Gdańska. - Ruch zostanie skierowany na jezdnię w kierunku Pruszcza Gdańskiego – mówią drogowcy.

Rusza remont fragmentu Traktu św. Wojciecha. Od wtorku całkowite zamknięcie jezdni w kierunku Gdańska
Rusza remont fragmentu Traktu św. Wojciecha. Od
Fot. DRMG

Fotografia 1 z 1

Rusza zapowiadany remont Traktu św. Wojciecha. Drogowców zobaczymy na odcinku od Zrembu do skrzyżowania z Sandomierską. W ramach prac obecne, dwuetapowe przejście dla pieszych (na skrzyżowaniu Traktu z Sandomierską) zostanie przesunięte kilkadziesiąt metrów w kierunku Gdańska. Konieczne będzie też przesunięcie sygnalizacji (tej na Trakcie św. Wojciecha).

Remont właśnie się rozpoczyna. - 13 września planowane jest całkowite zamknięcie jezdni w kierunku Gdańska na odcinku od skrzyżowania z ulicą Sandomierską do nieruchomości numer 31/37 (Zremb). Cały ruch skierowany zostanie na jezdnię w kierunku Pruszcza Gdańskiego – mówią przedstawiciele Dyrekcji Rozbudowy Miasta Gdańska, instytucji, która nadzoruje remont na Trakcie św. Wojciecha.

- Przystanek autobusowy Sandomierska przeniesiony zostanie na przeciwległy pas ruchu (na lewoskręcie). Tymczasowa organizacja ruchu obowiązywała będzie przez około jeden miesiąc. Po zakończeniu prac na tym odcinku nastąpi zamknięcie jezdni w kierunku Pruszcza Gdańskiego – informują drogowcy.

Remont na wspomnianym wyżej odcinku obejmuje: wymianę nawierzchni Traktu św. Wojciecha i remont chodników. Prace mają potrwać maksymalnie do końca października.

W poprzednich latach wyremontowano następujące odcinki Traktu św. Wojciecha:

2015 – remont odcinka Gościnna-Sandomierska

2014 – remont odcinka Obwodnica Południowa-Ukośna

2013 – remont odcinka Ukośna-Gościnna

2012 – remont odcinka od granicy z Pruszczem do Obwodnicy Południowej

Galeria artykułu

Rusza remont fragmentu Traktu św. Wojciecha. Od wtorku całkowite zamknięcie jezdni w kierunku Gdańska

Rusza remont...

+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (3)

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

awatar

gosc

195.95.235.*

23:18, 16/09/16

teraz jest okazja na dokonczenie obietnic z poprzedniego remontu: kladka dla pieszych,nowe przejscia przez jezdnie,i inne nowinki techniczne..

zgloś naruszenie
awatar

gosc

89.229.175.*

12:28, 10/09/16

A nie lepiej przesunąć przystanek w stronę do "Gdańska" w stronę Pruszcza Gd.przed ul. Sandomierską

zgloś naruszenie
awatar

gosc

89.64.42.*

15:10, 08/09/16

No to zaczna sie korki. A swoja droga czy wiadomo juz cos o remoncie placu przy ul.Turkusowej?

zgloś naruszenie

REKLAMA

REKLAMA