Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Środa, 15/07/2020

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

Wszystkich Świętych 2016. Jak dojechać na cmentarze?

 2 dodane: 15:10, 31/10/16

tagi:

W związku z jutrzejszym Świętem szykują się zmiany ważne zmiany w organizacji ruchu w Gdańsku. Jak dojechać na cmentarz przy ulicy Brzegi i nekropolię na ulicy Łostowickiej?

Wszystkich Świętych 2016. Jak dojechać na cmentarze?
Wszystkich Świętych 2016. Jak dojechać na
Fot. p.olejarczyk

Fotografia 1 z 2

Wszystkich Świętych już jutro. Jutro na gdańskie ulice wyjedzie o 116 autobusów i o 60 składów tramwajowej więcej, niż w zwykły dzień świąteczny. Dla ruchu zostaną zamknięte niektóre fragmenty ulic, będzie więcej miejsca do parkowania niż zwykle, a w rejonach cmentarzy szykują się objazdy.

- Dojazd do cmentarza przy ulicy Brzegi będzie możliwy jednokierunkowym wjazdem od ul. Trakt Św. Wojciecha (przez most). Parkingi dla odwiedzających cmentarz: wzdłuż. ul. Brzegi na jej jednokierunkowym odcinku – informują gdańscy urzędnicy.

Spore zmiany zaplanowano na największym cmentarzu komunalnym w Gdańsku – cmentarzu Łostowickim.

- Ulica Łostowicka zostanie zamknięta dla ruchu. 1 listopada będą mogły kursować tylko autobusy, taksówki, oraz auta, należące do mieszkańców ulicy Łostowickiej – przypominają przedstawiciele gdańskiego Zarządu Dróg i Zieleni.

Parkingi dla odwiedzających cmentarz: 1) ul. Nowolipie – prawy pas ruchu na odcinku od ul. Schuberta do skrzyżowania z ul. Kartuską, 2) przy Zespole Obsługi Mieszkańców przy ul. Milskiego, 3) lewy pas ul. Cedrowej - za wiaduktem (ul. Cedrowa – od ul. Warszawskiej – ruch jednokierunkowy w relacji do ul. Kartuskiej. Na obu jezdniach al. Armii Krajowej ograniczenie prędkości do 50 km/h.

Galeria artykułu

Wszystkich Świętych 2016. Jak dojechać na cmentarze?

Wszystkich...

Wszystkich Świętych 2016. Jak dojechać na cmentarze?

Wszystkich...

+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (0)

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

REKLAMA

REKLAMA