Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Niedziela, 12/07/2020

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

Roztańczona Orunia. Już w niedzielę kolejna potańcówka!

 1 dodane: 05:52, 19/11/16

tagi:

20 listopada (niedziela) o godzinie 16 w Gościnnej Przystani (Dom Sąsiedzki przy ul. Gościnnej 14) rozpocznie się potańcówka dla oruniaków (i nie tylko). Wstęp wolny.

Roztańczona Orunia. Już w niedzielę kolejna potańcówka!
Roztańczona Orunia. Już w niedzielę kolejna
Fot. Dawid Linkowski, ECS

Fotografia 1 z 1

W ostatnich miesiącach można odnieść wrażenie, że Orunia jest mocno roztańczona.

Pod koniec sierpnia w ramach projektu Zrozumieć Sierpień odbyła się potańcówka na tyłach kuźni przy ulicy Gościnnej. Impreza cieszyła się wielką popularnością. Ludzie wspominali dawne zabawy w Parku Oruńskim, a nawet imprezy ze Sky Orunia.

Na sierpniowej potrańcówce zastanawiano się, czy takich imprez Orunia mogłaby mieć więcej.

W listopadzie w ramach Uniwersytetu III Wieku swoją potańcówkę mieli oruńscy seniorzy. Impreza odbyła się w Stacji Orunia.

Teraz potańcówka będzie miała miejsce w Gościnnej Przystani (Dom Sąsiedzki przy ul. Gościnnej 14). Rozpocznie się ona 20 listopada (niedziela) o godzinie 16. Wstęp wolny z własnym koszyczkiem.

Galeria artykułu

Roztańczona Orunia. Już w niedzielę kolejna potańcówka!

Roztańczona...

+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (1)

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

awatar

gosc

195.95.235.*

23:01, 19/11/16

zdjeciesugeruje ze potancowka bedzie na dworze w ciepla noc listopada bezdeszczowa jak wskazuja aurorzy ogloszenia lub zaproszenia..+ stroj toppres...wartaloby cos innego wstawic za zdjecie o jesiennej aurze i ...wiecej

zgloś naruszenie

REKLAMA

REKLAMA