Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Poniedziałek, 13/07/2020

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

Ta firma wybuduje basen na Oruni. Miasto rozstrzygnęło przetarg

 1 dodane: 12:59, 11/04/17

tagi:

Inwestycję, która pochłonie z miejskiego budżetu blisko 13,4 mln zł zrealizuje spółka EBUD – Przemysłówka z Bydgoszczy, która budowała już podobny obiekt w Gdańsku.- Najprawdopodobniej już w maju wykonawca wejdzie na plac budowy - mówią nam urzędnicy. Basen powstanie przy Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 2 na ulicy Smoleńskiej. Ma służyć nie tylko uczniom.

Ta firma wybuduje basen na Oruni. Miasto rozstrzygnęło przetarg
Ta firma wybuduje basen na Oruni. Miasto
Fot. p.olejarczyk

Fotografia 1 z 1

W ogłoszonym w lutym przetargu na budowę krytej pływalni przy ulicy Smoleńskiej swoje ofery złożyły trzy firmy. Miasto wybrało dzisiaj najtańszą z nich.

Basen na Oruni zbuduje firma z Bygdoszczy, spółka EBUD - Przemysłówka. - Miasto zabezpieczyło już odpowiednie środki, do końca kwietnia chcemy podpisać umowę z wykonawcą. Już w maju firma będzie mogła rozpocząć pracę przy ulicy Smoleńskiej - mówi nam Agnieszka Zakrzacka, rzecznik Dyrekcji Rozbudowy Miasta Gdańska.

Koszt inwestycji wyniesie: 13, 382 mln złotych. Budowa ma potrwać rok. W maju 2018 roku pływalnia przy szkole na ulicy Smoleńskiej ma być już gotowa.

Firma EBUD Przemysłówka jest między innymi odpowiedzialna za budowę Szkoły Podstawowej przy ul. Kalinowej i Azaliowej w Gdańsku. Oruński basen zostanie wybudowany na podstawie projektu krytej pływalni, zrealizowanej przy ulicy Azaliowej w Gdańsku Kokoszkach.

- Projektowany budynek basenu będzie służył nie tylko uczniom CKZiU, ale również będzie pełnił funkcję obiektu ogólnodostępnego i służył mieszkańcom dzielnicy Orunia - zapewniają urzędnicy.

W budynku znadziej się basen z wydzieloną 4-torową częścią pływacką oraz szatnie. Strefę rekreacyjną stanowić będą atrakcje takie jak masaż karku, gejzer, czy ławeczka podwodna oraz jacuzzi.

Galeria artykułu

Ta firma wybuduje basen na Oruni. Miasto rozstrzygnęło przetarg

Ta firma...

+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (4)

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

awatar

gosc

89.64.36.*

21:32, 14/06/17

Młode brzozy, które miały być przesadzone właśnie giną pod łopatami koparek. Pomału podkopują się pod domy. Dyrekcja szkoły, Rada dzielnicy i firma budowlana będzie miała nas na sumieniu jak coś się stanie z ...wiecej

zgloś naruszenie
awatar

gosc

89.11.208.*

09:44, 30/04/17

zabrali kawalek ogrodu wycieli 17 letnie drzewo ulice rozjezdzą z czego barany z rady dzielnicy sie ciesza sobie pod domem niech postawia basen my i tak korzystac pewnie nie bedziemy mogli

zgloś naruszenie
awatar

gosc

81.15.172.*

12:16, 13/04/17

Jak zaczną budowę - palowanie , ciężki sprzęt to rozsypia sie okoliczne domy budowane jeszcze przed II WŚ. Ale kogo to obchodzi liczy sie cel a nie istniejące otoczenie (praca na celach choćby po trupach)

zgloś naruszenie
awatar

gosc

176.221.122.*

02:45, 12/04/17

Szkoda,że basen nie powstanie przy szkole podstawowej nr 16.Bardziej tam by był potrzebny z uwagi na potrzeby dzieci z wadami kręgosłupa.

zgloś naruszenie

REKLAMA

REKLAMA