Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Środa, 15/07/2020

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

Wielki Przejazd Rowerowy na Pomorzu. Rowerzyści pojadą przez Orunię

 1 dodane: 08:58, 10/06/17

tagi:

Już w najbliższą niedzielę (11 czerwca) wystartuje 21. Wielki Przejazd Rowerowy. Jeden z peletonów przejedzie przez Orunię, przez Trakt św. Wojciecha.

 Wielki Przejazd Rowerowy na Pomorzu. Rowerzyści pojadą przez Orunię
Wielki Przejazd Rowerowy na Pomorzu. Rowerzyści
Fot. p.olejarczyk

Fotografia 1 z 1

W tym roku Wielki Przejazd Rowerowy, którego finał zaplanowano na sopockich Błoniach, będzie miał cztery peletony.

Jeden z nich (tzw. Peleton Południowy) wyruszy z Tczewa i przez Pszczółki i Pruszcz Gdański dojedzie Traktem św. Wojciecha do centrum Gdańska.

Z Tczewa rowerzyści wyjadą o 9:40. W Pruszczu zbiórka miłośników jednośladów nastąpi na parkingu Faktorii. Z Pruszcza peleton ruszy o 11:40, do Gdańska dojedzie po godzinie 12.

Trzy inne peletony to Zachodni (ruszy z Kartuz, przejedzie przez Żukowo, Banino i Kokoszki), Północny (Wejherowo, Reda, Rumia, Gdynia) i Gdański (Stadion Energa, tunel pod Martwą Wisłą, Stogi, Przeróbka, Śródmieście Gdańska).

Wszystkie peletony dojadą do Bramy Wyżynnej i z centrum Gdańska ruszą o godzinie 13 w kierunku Sopotu.

Finał Wielkiego Przejazdu Rowerowego zaplanowano na godzinę 14, na sopockich Błoniach. W zeszłym roku w imprezie wzięły udział tysiące rowerzystów z Pomorza.

Galeria artykułu

 Wielki Przejazd Rowerowy na Pomorzu. Rowerzyści pojadą przez Orunię

Wielki...

+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (0)

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

REKLAMA

REKLAMA