Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Poniedziałek, 13/07/2020

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

Koniec z nielegalną reklamą na wale Kanału Raduni. Akcja gdańskich urzędników

 1 dodane: 16:06, 13/06/17

tagi:

- Na odcinku od Zaroślaka do Świętego Wojciecha usunęliśmy ponad 80 nielegalnych reklam z okolicy zabytkowego Kanału Raduni – informują urzędnicy.

 Koniec z nielegalną reklamą na wale Kanału Raduni. Akcja gdańskich urzędników
Koniec z nielegalną reklamą na wale Kanału
Fot. p.olejarczyk

Fotografia 1 z 1

Akcję przeprowadzili przedstawiciele spółki Gdańskie Wody, a także pracownicy Gdańskiego Zarządu Dróg i Zieleni.

Już kilka tygodni temu firmy, które ustawiły na wale Kanału Raduni swoje reklamy, zostały poinformowane przez urzędników, że muszą ją usunąć. Niektóre z firm się do tego zastosowały i zdemontowały reklamę, inne zignorowały pismo urzędników.

- Po określonym terminie przyjechała nasza ekipa i po prostu usunęła nielegalne reklamy z wału Kanału Raduni – mówi nam jeden z przedstawicieli magistratu.

Urzędnicy podkreślają, że okolica Kanału Raduni jest chroniona, i że nie można ustawiać na niej banerów, czy znaków reklamowych. Od lat jednak wiele firm nie robiło sobie nic z tego zakazu, a również i miasto wydawało się bagatelizować cały problem.

Przedstawiciele GZDIZ informują nas, że firmy, które chciałyby się reklamować w okolicy wału Kanału Raduni wciąż mają taką możliwość. - Można wykupić baner 70 cm na 100 cm, który za zgodą urzędu zostanie zamontowany na latarni. Taka reklama kosztuje około 80 złotych miesięcznie. Na ten moment nie ma jednak dużego zainteresowania taką usługą - usłyszeliśmy.

Galeria artykułu

 Koniec z nielegalną reklamą na wale Kanału Raduni. Akcja gdańskich urzędników

Koniec z...

+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (0)

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

REKLAMA

REKLAMA