Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Wtorek, 07/04/2020

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

Festyn Sąsiedzki na Oruni. Znów szykuje się dobra zabawa na Gościnnej

 1 dodane: 10:48, 28/06/17

tagi:

Już w ten czwartek (29.06) o godzinie 16 na podwórku przy Gościnnej Przystani po raz szósty ruszy Festyn Sąsiedzki. Organizują go uczestnicy zajęć Domu Sąsiedzkiego na Oruni. Dochód z niektórych atrakcji przeznaczony zostanie na półkolonie dla dzieci ze świetlicy i spływ kajakowy Klubu Młodych.

Festyn Sąsiedzki na Oruni. Znów szykuje się dobra zabawa na Gościnnej
Festyn Sąsiedzki na Oruni. Znów szykuje się dobra
Fot. p.olejarczyk

Fotografia 1 z 1

Będą dmuchane zamki, gry planszowe, pyszna lemoniada, konkursy i loteria fantowa - szósty Festyn Sąsiedzki odbędzie się na tyłach Domu Sąsiedzkiego "Gościnna Przystań" na Oruni.

Na tamtejszym placu zabaw impreza rozpocznie się o godzinie 16 i potrwa do godziny 19. - Serdecznie zapraszamy w piątek, na godzinę 16 - mówia organizatorzy Festynu.

Dochód z loterii (każdy los tutaj wygrywa) przeznaczony zostanie na półkolonie dla dzieci ze świetlicy i spływ kajakowy Klubu Młodych.

W zeszłym roku za sprawą loterii na Festynie udało się zebrać kilkaset złotych. Przedstawiciele Gościnnej Przystani podkreślają, że tego typu wsparcie finansowe jest tutaj kluczowe, i dzięki temu udaje się zorganizować wakacje dla grupy młodych oruniaków.

Galeria artykułu

Festyn Sąsiedzki na Oruni. Znów szykuje się dobra zabawa na Gościnnej

Festyn...

+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (2)

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

awatar

gosc

94.254.224.*

07:28, 29/06/17

Nie rozumiem artykułu co do daty festynu, kiedy on się odbędzie?

zgloś naruszenie
awatar

gosc

31.0.40.*

17:49, 28/06/17

Drodzy organizatorzy, festyn będzie w czwartek, piątek czy 28.06 (środa) ? :)

zgloś naruszenie

REKLAMA

REKLAMA