Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Czwartek, 09/07/2020

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

W przyszłym tygodniu szykują się utrudnienia na Trakcie św. Wojciecha

 1 dodane: 13:42, 30/06/17

tagi:

Urzędnicy informują, że 5 lipca (środa) rozpoczną się roboty związane z gwarancyjną naprawą nawierzchni jezdni na Trakcie św. Wojciecha, na odcinku od Obwodnicy Południowej do ulicy Ukośnej.

 W przyszłym tygodniu szykują się utrudnienia na Trakcie św. Wojciecha
W przyszłym tygodniu szykują się utrudnienia na
Fot. W 2014 roku miał miejsce remont Traktu św. Wojciecha na odcinku od Obwodnicy Południowej do ulicy Uk

Fotografia 1 z 1

W 2014 roku miał miejsce remont Traktu św. Wojciecha na odcinku od Obwodnicy Południowej do ulicy Ukośnej. Teraz robotnicy wracają w to miejsce, bo - jak informują urzędnicy – konieczna jest tutaj naprawa nawierzchni, a także regulacja wpustów i studni kanalizacji sanitarnej i deszczowej.

Prace rozpoczynają się 5 lipca i potrwają do 14 lipca.

- Roboty wiążą się z zawężeniem odcinków pasa ruchu oraz zmianami kierunków jazdy w relacji do centrum Gdańska. Wiążą się także z czasową likwidacją niektórych relacji lewoskrętnych, w tym do ul. Niegowskiej na kierunku Pruszcz Gdański – mówi Maria Jaźwińska z gdańskiego Zarządu Dróg i Zieleni.

Galeria artykułu

 W przyszłym tygodniu szykują się utrudnienia na Trakcie św. Wojciecha

W przyszłym...

+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (3)

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

awatar

gosc

87.207.111.*

18:26, 01/07/17

Tak to jest jak zwycięzcą przetargu jest najtańsza oferta.

zgloś naruszenie
awatar

gosc

37.47.255.*

00:13, 01/07/17

Polacy to partacze!!! Za granica Polski buduja super drogi.budynki itd..a w Polsce halture!!bo sa bezkarni a urzedasy to legalizuja.np.ul.Radunska..wv

zgloś naruszenie
awatar

gosc

77.115.70.*

23:53, 30/06/17

O co chodzi z tymi studzienkami, że one tak szybko się zapadają. Czy nie można odrazu poprawnie ich zamontować. To samo dzieje się na dalszym odcinku Ukośna-Gościnna

zgloś naruszenie

REKLAMA

REKLAMA