Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Piątek, 14/08/2020

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

Od wtorku rusza remont kolejnego odcinka Traktu św. Wojciecha

 1 dodane: 09:34, 21/07/17

tagi:

Urzędnicy podają dzisiaj informacje na temat organizacji ruchu. Szykują się utrudnienia dla kierowców i pieszych. Cały remont ma potrwać do końca września.

 Od wtorku rusza remont kolejnego odcinka Traktu św. Wojciecha
Od wtorku rusza remont kolejnego odcinka Traktu
Fot. mat. prasowe DRMG

Fotografia 1 z 1

Przypomnijmy, chodzi o remont Traktu św. Wojciecha na odcinku Biskupia Górka – Trakt św. Wojciecha 31/37 (Zremb). Na jezdni Traktu św. Wojciecha zostanie wykonana nakładka bitumiczna. Na odcinku wyremontowane zostaną chodniki, zatoki autobusowe i zjazdy.

Prace ruszają już we wtorek (25 lipca). - Jezdnia w kierunku Gdańska, na odcinku od posesji budynku Zrembu do wiaduktu Biskupia Górka (ok. 650 m) zostanie wyłączona, a ruch skierowany zostanie dwukierunkowo na jezdnię w kierunku Pruszcza Gdańskiego. Ruch pieszy odbywać się będzie wydzielonymi pasami po istniejących chodnikach i przejściach dla pieszych. Ten etap organizacji ruchu potrwa do końca sierpnia – informują przedstawiciele Dyrekcji Rozbudowy Miasta Gdańska, instytucji, która nadzoruję całą inwestycję.

Po tym etapie drogowcy przeniosą się na drugą stronę i nastąpi tutaj zmiana organizacja ruchy. Cały remont odcinka Traktu ma zakończyć się do września tego roku.

W poprzednich latach wyremontowano następujące odcinki Traktu św. Wojciecha:

2016 – remont odcinka od Zrembu do skrzyżowania z Sandomierską

2015 – remont odcinka Gościnna-Sandomierska

2014 – remont odcinka Obwodnica Południowa-Ukośna

2013 – remont odcinka Ukośna-Gościnna

2012 – remont odcinka od granicy z Pruszczem do Obwodnicy Południowej

Galeria artykułu

 Od wtorku rusza remont kolejnego odcinka Traktu św. Wojciecha

Od wtorku...

+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (2)

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

awatar

gosc

37.47.243.*

00:00, 24/07/17

Co z objazdowe przez ten odcinek? Przez Chełm? B.Góra zamknięta. OKOPOWA TUNEL NIE ZBUDOWANY..

zgloś naruszenie
awatar

gosc

83.23.136.*

12:06, 21/07/17

Proszę nie powtarzajcie tych głupot co Trójmiasto.pl 2012 – remont odcinka od granicy z Pruszczem do Obwodnicy Południowej Bo wcale tak nie jest i kilometrowy odcinek między obwodnica a św Wojciechem nie ...wiecej

zgloś naruszenie

REKLAMA

REKLAMA