Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Sobota, 15/08/2020

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

Woda z Potoku Oruńskiego zalała ulicę Niepołomicką

 1 dodane: 06:27, 27/07/17

tagi:

Trwające od wczoraj opady deszczu najmocniej dają się we znaki mieszkańcom Wrzeszcza, ale również i na południu Gdańska występują dzisiaj spore problemy.

Woda z Potoku Oruńskiego zalała ulicę Niepołomicką
Woda z Potoku Oruńskiego zalała ulicę Niepołomicką
Fot. mat prasowe UMG

Fotografia 1 z 1

"W związku z zalewaniem jezdni ulicy Niepołomickiej przez Potok Oruński oraz naniesieniem na jezdnię konarów i śmieci ulica została zamknięta dla ruchu samochodowego pomiędzy Kampinoską, a Świętokrzyską" - czytamy w komunikacie gdańskiego Sztabu Kryzysowego, który zebrał się w mieście już wczoraj.

- Autobus 113 kursuje na trasie Orunia - Gościnna - Świętokrzyska - Wieżycka. Autobus 189 trasa wydłużona z Maćkowych - Mleczarni do osiedla Kampinoska. Autobus 213 kursuje na trasie Olimpijska - Maćkowy/Mleczarnia. Autobus 175 kursuje na dwóch trasach: Siedlce - Havla - Świętokrzyska - Wieżycka oraz Maćkowy/Mleczarnia - Kampinoska - Olimpijska - informują urzędnicy.

"Wyjazd z osiedli jest możliwy ulicą Niepołomicką do Starogardzkiej i Traktu Św. Wojciecha. W ciągu godziny cały trakt (obie jezdnie) także w miejscu remontu będą przejezdne" - podkreślają przedstawiciele magistratu.

Galeria artykułu

Woda z Potoku Oruńskiego zalała ulicę Niepołomicką

Woda z Potoku...

+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (2)

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

awatar

gosc

37.47.196.*

17:28, 27/07/17

Radunia spokojnie daje rade

zgloś naruszenie
awatar

gosc

87.207.111.*

09:24, 27/07/17

A jak z radunią ?

zgloś naruszenie

REKLAMA

REKLAMA