Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Piątek, 03/07/2020

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

[AKTUALIZACJA]Podnosi się poziom wód Potoku Oruńskiego

 1 dodane: 14:02, 27/07/17

tagi:

Urzędnicy podjęli decyzję o zamknięciu fragmentu ulicy Wielkopolskiej.

 [AKTUALIZACJA]Podnosi się poziom wód Potoku Oruńskiego
[AKTUALIZACJA]Podnosi się poziom wód Potoku
Fot. p.olejarczyk

Fotografia 1 z 1

Aktualizacja: Po godzinie 17 ulica Wielkopolska została już odblokowana i ruch na niej może odbywać się bez przeszkód. Przejezdna jest też ulica Niepołomicka.

Tuż przed godziną 14 miasto wysłało komunikat ws. sytuacji na Potoku Oruńskim.

"W związku z podnoszącym się poziomem wody Potoku Oruńskiego zamknięty dla ruchu zostaje fragment ulicy Wielkopolskiej od ul. Świętokrzyskiej do skrętu w ulicę Niepołomicką. Objazd dla wyjeżdżających z osiedla poprowadzony zostanie ulicą Wielkopolską , Przebiśniegową, Niepołomicką do Starogardzkiej. Wjazd na osiedle Traktem Św Wojciecha, Nowiny, Kampinoska w prawo za Parkiem Oruńskim, Srebrna, Szmaragdowa, Niepołomicka".

Galeria artykułu

 [AKTUALIZACJA]Podnosi się poziom wód Potoku Oruńskiego

...

+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (0)

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

REKLAMA

REKLAMA