Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Wtorek, 21/09/2021

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

Rozpoczyna się pierwszy etap przebudowy mostu na Starogardzkiej

 1 dodane: 17:34, 11/08/17

tagi:

Od 16 sierpnia (środa) na wysokości skrzyżowania z ulicą Starogardzką zamknięta zostanie ulica Nowiny.

 Rozpoczyna się pierwszy etap przebudowy mostu na Starogardzkiej
Rozpoczyna się pierwszy etap przebudowy mostu na
Fot. mat DRMG

Fotografia 1 z 1

Przez około miesiąc na ulicę Nowiny nie będzie można wjechać od strony ulicy Starogardzkiej. Zamiast tego kierowcy będą musieli jechać Traktem św. Wojciecha i na wysokości Parku Oruńskiego i ulicy Gościnnej skręcać w ulicę Nowiny.

- Na czas pierwszego etapu prac wyjazd z ulicy Nowiny w kierunku do centrum Gdańska poprowadzony zostanie przez ulicę Raduńską do ulicy Małomiejskiej – informują przedstawiciele Dyrekcji Rozbudowy Miasta Gdańska.

Inwestycja, która ma potrwać do połowy przyszłego roku, zakłada rozbiórkę obecnego mostu na Starogardzkiej. W jego miejsce powstanie nowy przejazd. Będzie tu obowiązywał ruch dwukierunkowy.

Warto dodać, że obecnie trwają też prace na innym odcinku Starogardzkiej, mowa o fragmencie położonym na granicy Gdańska. Więcej o tej inwestycji, a także o związanych z nią utrudnieniach pisaliśmy TUTAJ.

Galeria artykułu

 Rozpoczyna się pierwszy etap przebudowy mostu na Starogardzkiej

Rozpoczyna się...

+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (2)

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

awatar

gosc

37.47.255.*

10:23, 15/08/17

A autobus 189 będzie jexdzil

zgloś naruszenie
awatar

gosc

87.205.229.*

22:26, 14/08/17

A w jakim celu wjazd w stronę Gdańska przeniesiono na ul Raduńską? Czym kierowała się szanowna Dyrekcja Rozbudowy Miasta...Ruch przecież się zmniejszy na Nowinach.

zgloś naruszenie

REKLAMA

REKLAMA