Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Sobota, 06/03/2021

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

Basen na Oruni. Urzędnicy; "Budowa idzie zgodnie z planem"

 1 dodane: 11:26, 29/08/17

tagi:

Postępuje budowa basenu na Oruni. Pływalnia ma zostać oddana do użytku w połowie przyszłego roku.

Basen na Oruni. Urzędnicy;
Basen na Oruni. Urzędnicy; "Budowa idzie zgodnie z
Fot. mat. DRMG

Fotografia 1 z 1

Kryta pływalnia powstaje przy ulicy Smoleńskiej, tuż obok budynku szkoły Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 2, a także przy nowym boisku do piłki nożnej.

Urzędnicy przynoszą najświeższe informacje z placu budowy. - Zakończono wykonywanie ścian żelbetowych piwnic basenu, wykonano instalację podposadzkową - relacjonują przedstawiciele Dyrekcji Rozbudowy Miasta Gdańska, którzy w rozmowie z nami zapewniają, że na ten moment nie ma tutaj żadnych opóźnień.

Wykonawca może skończyć prace nawet już w maju przyszłego roku, ale po tym terminie niezbędne będą jeszcze odpowiednie kontrole. Nie ma dokładnej daty otwarcia pływalni na Oruni, ale mówi się, stanie się to w drugiej połowie 2018 roku.

W budynku znadzie się basen z wydzieloną 4-torową częścią pływacką oraz szatnie. Strefę rekreacyjną stanowić będą atrakcje takie jak masaż karku, gejzer, czy ławeczka podwodna oraz jacuzzi.

A tak plac budowy oruńskiej pływalni prezentował się jeszcze w lipcu tego roku - zdjęcia znajdziesz w naszym artykule.

Galeria artykułu

Basen na Oruni. Urzędnicy; "Budowa idzie zgodnie z planem"

Basen na Oruni....

+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (2)

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

awatar

gosc

81.15.172.*

08:30, 31/08/17

Sądząc po ilości przekleństw jakie wypowiadają codziennie robotnicy na budowie to coś musi chyba iść nie tak. A dzieci słuchają i uczą się .

zgloś naruszenie
awatar

gosc

83.25.128.*

06:02, 31/08/17

Żeby tylko nie było jak na Gdańskich kokoszkach ,wiecznie poprawiane usterki i niedociągnięcia .Grzyb i wilgoć na ścianach bo żle wykonano izolacje fundamentów .Pani projektant też dopiero chyba uczyła się ...wiecej

zgloś naruszenie

REKLAMA

REKLAMA