Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Piątek, 14/08/2020

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

Bezpłatny kurs online dla rodziców. Zapisz się jeszcze dzisiaj!

 1 dodane: 07:25, 11/12/17

tagi:

W tym tygodniu startuje kurs online "Rozbrajamy złość". Bezpłatne zajęcia przeznaczone są dla "rodziców, którzy nie chcą wybuchać złością na swoje dzieci". Prowadzi je orunianka.

Bezpłatny kurs online dla rodziców. Zapisz się jeszcze dzisiaj!
Bezpłatny kurs online dla rodziców. Zapisz się
Fot. p.olejarczyk

Fotografia 1 z 1

Kurs, który startuje dzisiaj, prowadzony będzie w zamkniętej grupie na Facebooku. Kierować nim będzie Ewa Patyk z Gościnnej Przystani, orunianka, mama trójki dzieci, która prowadzi grupy samopomocowe dla rodziców.

Na stronie kursu czytamy: "Spieszysz się. Wychodzisz z dzieckiem z domu. Trwa to bardzo długo. Buty - nie! Czapka - nie! Trzymasz spokój. I nagle BUM! Wybuchasz! Jazda samochodem. Na tylnym siedzeniu kłótnia. Prowadzisz. Tłumaczysz. Skupiasz się. Nagle dziecko kopie w siedzenie, a Ty - BUM! Wybuchasz! Plac zabaw. Zbliża się pora obiadu. Musicie wyjść. Dziecko w rozpaczy leży na ziemi, krzyczy i kopie. Tłumaczysz, wyjaśniasz, zagadujesz. Tracisz cierpliwość. BUM! Wybuchasz! Brzmi znajomo? To kawałek życia większości rodziców małych dzieci. Potem czujesz się źle. Chcesz to zmienić? Zostań Rodzicem - Saperem. Rozbrój swoją złość!".

Na bezpłatny kurs (jest on finansowany przez miasto), który startuje dzisiaj wieczorem, można zapisać się na Facebooku. Link znajdziesz TUTAJ.

Galeria artykułu

Bezpłatny kurs online dla rodziców. Zapisz się jeszcze dzisiaj!

Bezpłatny kurs...

+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (0)

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

REKLAMA

REKLAMA