Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Niedziela, 12/07/2020

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

Basen na Oruni. Budynek pływalni rośnie jak na drożdżach

 1 dodane: 07:31, 28/12/17

tagi:

W 2018 roku na Oruni zostanie otwarty basen. Co teraz dzieje się na placu budowy?

 Basen na Oruni. Budynek pływalni rośnie jak na drożdżach
Basen na Oruni. Budynek pływalni rośnie jak na
Fot. DRMG

Fotografia 1 z 1

- Obecnie na budowie basenu wykonywane jest pokrycie dachowe. Wewnątrz budynku trwają prace związane z wykonywaniem tynków, instalacji sanitarnej i elektrycznej. W najbliższych dniach rozpocznie się montaż stolarki okiennej - informują przedstawiciele Dyrekcji Rozbudowy Miasta Gdańska, instytucji, która nadzoruje trwającą od kilkunastu miesięcy inwestycję na Oruni.

Kryta pływalnia powstaje przy ulicy Smoleńskiej, tuż obok budynku szkoły Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 2, a także przy nowym boisku do piłki nożnej.

Wykonawca może skończyć prace nawet już w maju przyszłego roku, ale po tym terminie niezbędne będą jeszcze odpowiednie kontrole. Nie ma dokładnej daty otwarcia pływalni na Oruni, ale mówi się, stanie się to w drugiej połowie 2018 roku.

W budynku znadzie się basen z wydzieloną 4-torową częścią pływacką oraz szatnie. Strefę rekreacyjną stanowić będą atrakcje takie jak masaż karku, gejzer, czy ławeczka podwodna oraz jacuzzi.

Galeria artykułu

 Basen na Oruni. Budynek pływalni rośnie jak na drożdżach

Basen na...

+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (2)

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

awatar

gosc

37.47.212.*

17:37, 21/01/18

Czy będzie część rekreacyjną jak Aqua aerobik??

zgloś naruszenie
awatar

gosc

95.160.200.*

19:43, 28/12/17

Nie mogę się doczekać. Fajnie by było, gdyby z basenu można było korzystać na kartę Multisport :)

zgloś naruszenie

REKLAMA

REKLAMA