Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Środa, 15/07/2020

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

Miasto ogłosiło, na jakich ulicach powstanie nowe oświetlenie. Jest kilka miejsc z Oruni

 1 dodane: 08:27, 31/01/18

tagi:

W 2018 roku w ramach miejskiego programu "Jaśniejszy Gdańsk" powstanie nowe oświetlenie w 54 punktach miasta. Na liście są też adresy z Oruni, m.in. ulica Przy Torze i Sandomierska.

 Miasto ogłosiło, na jakich ulicach powstanie nowe oświetlenie. Jest kilka miejsc z Oruni
Miasto ogłosiło, na jakich ulicach powstanie nowe
Fot. DRMG

Fotografia 1 z 1

- Typowaniem ulic przeznaczonych do oświetlenia zajmuje się Gdański Zarząd Dróg i Zieleni. Ulice do programu wybrane zostają przede wszystkim na podstawie liczby mieszkańców, dostępu do placówek publicznych i interwencji mieszkańców - tłumaczą przedstawiciele gdańskiego magistratu.

Wybrane do programu "Jaśniejszy Gdańsk" ulice rozsiane są po całym mieście.

Na Oruni nowe oświetlenie ma zostać zamontowane na ulicy Przy Torze, Sandomierskiej, fragmencie Związkowej, blisko 1,5 km odcinku ulicy Starogardzkiej i położone na granicy Chełmu ulicy Cmentarnej.

Urzędnicy zapewniają, że wszystkie inwestycje zostaną przeprowadzone jeszcze w tym roku.

Galeria artykułu

 Miasto ogłosiło, na jakich ulicach powstanie nowe oświetlenie. Jest kilka miejsc z Oruni

Miasto...

+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (0)

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

REKLAMA

REKLAMA