Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Sobota, 30/05/2020

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

Dyskusja o podwyżkach czynszów

 1 dodane: 11:37, 10/03/11

tagi:podwyżkiczynszeNONBNGościnna

Dzisiaj o godzinie 18:00 w sali Jana Pawła II przy ulicy Gościnnej 15 rozpocznie się organizowane przez grupę „Nic o Nas Bez Nas” spotkanie w sprawie planowanych na ten rok podwyżek czynszów komunalnych.

Dyskusja o podwyżkach czynszów
Dyskusja o podwyżkach czynszów
Fot. p.olejarczyk

Fotografia 1 z 1

Uchwała o podwyżkach czynszów została przegłosowana przez miejskich radnych jeszcze w 2009 roku. Przeciwko tym zapisom szczególnie głośno protestowała i nadal protestuje grupa „Nic o nas  bez nas”. Na początku maja opublikowaliśmy na naszym portalu wywiad z jej przedstawicielami. W następnych tygodniach także u nas ukazała się rozmowa z Maciejem Lisickim, jednym z głównych autorów wspomnianej wyżej uchwały.

NONBN organizuje teraz w gdańskich dzielnicach serie informacyjnych spotkań na temat planowanych na ten rok podwyżek czynszów komunalnych.  Dzisiaj dyskusja przeniesie się na Orunię. W ostatnich tygodniach podobne spotkania były organizowane w Nowym Porcie, Brzeźnie, Oliwie, na Przymorzu i na Stogach. 17 marca grupa NONBN spotka się z mieszkańcami Śródmieścia.

Galeria artykułu

Dyskusja o podwyżkach czynszów

Dyskusja o...

+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (0)

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

REKLAMA