Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Czwartek, 09/07/2020

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

Na terenie budowy oruńskiego basenu znaleziono niewypał

 1 dodane: 07:42, 04/04/18

tagi:

- Pocisk moździerzowy ma około 30 cm długości. Prace na budowie zostały wstrzymane, ale nie było potrzeby ewakuacji okolicznej szkoły - informują w rozmowie z nami gdańscy policjanci.

 Na terenie budowy oruńskiego basenu znaleziono niewypał
Na terenie budowy oruńskiego basenu znaleziono
Fot. p.olejarczyk

Fotografia 1 z 1

Pocisk znaleziono wczoraj podczas prac na terenie budowy powstającego basenu przy ulicy Smoleńskiej. Robotnicy zawiadomili policję, którzy z kolei poinformowali o znalezisku specjalną jednostkę saperów.

Dzisiaj przed południem pocisk ma zostać zabrany. Policjanci wciąż zabezpieczają teren. Jak się dowiedzieliśmy, nie podjęto decyzji, by ewakuować pobliską szkołę.

 

Galeria artykułu

 Na terenie budowy oruńskiego basenu znaleziono niewypał

Na terenie...

+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (0)

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

REKLAMA

REKLAMA