Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Sobota, 11/07/2020

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

Wielkie sprzątanie południowego Gdańska. W tych miejscach jutro będzie działo się najwięcej

 1 dodane: 16:28, 20/04/18

tagi:

Jar Wilanowski i tereny trzech szkół - jutro (20 kwietnia) rejony te stanowić będą prawdziwe centra dowodzenia. Mieszkańcy wspólnie z urzędnikami, radnymi, przedstawicielami szkół i spółdzielni sprzątać będą południowe dzielnice Gdańska. To już trzecia taka akcja.

 Wielkie sprzątanie południowego Gdańska. W tych miejscach jutro będzie działo się najwięcej
Wielkie sprzątanie południowego Gdańska. W tych
Fot. p.olejarczyk

Fotografia 1 z 1

Kilka dni temu pisaliśmy o moblizacji mieszkańców Lipiec, którzy sprzątali Park Ferberów.

Teraz do akcji wkroczą mieszkańcy kilku dzielnic na południu Gdańska. Wielkie porządki odbędą się na Chełmie, Jasieniu, Ujeścisku-Łostowicach i Kokoszkach.

Sprzątać mają nie tylko mieszkańcy. Dołączyć do nich mają także urzędnicy, radni miasta, przedstawiciele szkół, Straż Miejska i spółdzielnie mieszkaniowe.

Akcja startuje 21 kwietnia o godz. 10.00, w weekend dedykowany Światowemu Dniu Ziemi.

Urzędnicy informują: - Centrum działań będą stanowiły cztery lokalizacje: Szkoła Podstawowa 12 nr, ul. Człuchowska 6, Szkoła Podstawowa nr 85, ul. Stolema 59, Zespół parkowo-rekreacyjny Jar Wilanowski i Szkoła Podstawowa nr 84, ul. Otomińska 72.

Galeria artykułu

 Wielkie sprzątanie południowego Gdańska. W tych miejscach jutro będzie działo się najwięcej

Wielkie...

+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (0)

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

REKLAMA

REKLAMA