Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Poniedziałek, 03/08/2020

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

Przebudowa wiaduktu Biskupia Górka. Nowa organizacja ruchu

 1 dodane: 07:38, 05/06/18

tagi:

Na jednym z odcinków jezdnia Traktu św. Wojciecha została zwężona i w zależności od pory dnia kierowcy mają do dyspozycji albo dwa pasy w kierunku Gdańska, albo dwa pasy w kierunku Pruszcza. Nowa organizacja ruchu będzie obowiązywała do lipca 2019 roku.

Przebudowa wiaduktu Biskupia Górka. Nowa organizacja ruchu
Przebudowa wiaduktu Biskupia Górka. Nowa
Fot. DRMG

Fotografia 1 z 1

W ostatnich dniach na odcinku w rejonie przebudowywanego wiaduktu na Biskupiej Górce Trakt św. Wojciecha został zwężony. Zamiast czterech pasów jezdni, funkcjonować będą tylko trzy.

- W godzinach 13:00 – 18:00 udostępnione będą dla ruchu 2 pasy w kierunku Pruszcza Gdańskiego i 1 w kierunku Gdańska. Natomiast w godzinach 18:00 – 13:00 udostępnione zostaną 2 pasy w kierunku Gdańska i jeden w kierunku Pruszcza Gdańskiego - informują przedstawiciele Dyrekcji Rozbudowy Miasta Gdańska, instytucji, która nadzoruje kosztującą ponad 140 mln przebudowę wiaduktu Biskupia Górka.

Prace rozpoczęły się kilka tygodni temu, a w ramach inwestycji powstanie tutaj nowy przejazd i nowy układ drogowy.

Budowa ma zakończyć się w lipcu 2019 roku, i jak informują urzędnicy, do tego czasu będzie obowiązywała tymczasowa organizacja ruchu na Trakcie św. Wojciecha.

Galeria artykułu

Przebudowa wiaduktu Biskupia Górka. Nowa organizacja ruchu

Przebudowa...

+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (1)

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

awatar

gosc

188.146.172.*

20:21, 09/06/18

Myślę,że skoro prawoskręt na ul.Dworcowej w Oruni trwa już m-c(rozgrzebany i zastawiony słupkami-ale ułatwienie!)i bez jednego robotnika od m-ca-ale trudna fucha!!!,to wiadukt na Biskupiej Górce w tym wieku ...wiecej

zgloś naruszenie

REKLAMA

REKLAMA