Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Sobota, 15/08/2020

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

Mieszkańcy Lipiec zapraszają na śniadanie na trawie

 1 dodane: 07:34, 26/07/18

tagi:

To będzie pierwsza tego typu impreza w tej części Gdańska - w niedzielę (29 lipca) o godzinie 10 w ogrodzie przy Dworze Ferberów rozpocznie się "lipieckie śniadanie na trawie".

Mieszkańcy Lipiec zapraszają na śniadanie na trawie
Mieszkańcy Lipiec zapraszają na śniadanie na
Fot. p.olejarczyk

Fotografia 1 z 1

Mieszkańcy Lipiec razem sprzątali już Park Ferberów, wspólnie oglądali mistrzostwa świata w piłce nożnej, teraz zamierzają "integrować się dalej". Co więcej, zapraszają też ludzi spoza dzielnicy.

A okazja na lepsze poznanie się nadarzy się już niedługo. 29 lipca (w niedzielę) o godzinie 10 rozpocznie się lipieckie śniadanie na trawie.

Wstęp jest wolny, ale organizatorzy proszą, by ludzie zabrali ze sobą koce, napoje i jedzenie. Gorąca kawa będzie na miejscu.

Miejsce spotkania: ogród przy Dworze Ferberów (Trakt św. Wojciecha 293C).

Artykuł powstał w ramach projektu "MojaOrunia.pl 2018 - portal oruniaków"
Projekt dofinansowany w ramach Gdańskiego Funduszu Sąsiedzkiego, ze środków Miasta Gdańska

Galeria artykułu

Mieszkańcy Lipiec zapraszają na śniadanie na trawie

Mieszkańcy...

+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (0)

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

REKLAMA

REKLAMA