Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Czwartek, 04/06/2020

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

Kampania wyborcza w Gdańsku. Kacper Płażyński (PiS) spotka się dzisiaj z oruniakami

 1 dodane: 07:46, 14/09/18

tagi:

Spotkanie kandydata PiS na urząd prezydenta Gdańska Kacpra Płażyńskiego rozpocznie się dzisiaj (14 września) o godzinie 18 w Hotelu Zatoka. W kolejnych tygodniach Orunię mają odwiedzić także inni politycy.

Kampania wyborcza w Gdańsku. Kacper Płażyński (PiS) spotka się dzisiaj z oruniakami
Kampania wyborcza w Gdańsku. Kacper Płażyński
Fot. p.olejarczyk

Fotografia 1 z 1

Hotel Zatoka mieści się przy ulicy Trakt Św. Wojcicha 149 (tuż obok skrzyżowania z ulicą Gościnną).

Kacper Płażyński to kandydat Prawa i Sprawiedliwości na urząd prezydenta Gdańska. Dzisiejsze spotkanie to jeden z elementów kampanii wyborczej Płażyńskiego, który kilka tygodni temu deklarował, że chce odwiedzić wszystkie 34 dzielnice w Gdańsku i zaprezentować dla każdej z nich swój program.

W wyścigu o fotel prezydenta Gdańska startują: Kacper Płażyński (PiS), Jarosław Wałęsa (Koalicja Obywatelska), Paweł Adamowicz (Wszystko dla Gdańska), Elżbieta Jachlewska (Lepszy Gdańsk), Andrzej Ceynowa (SLD) i Jacek Hołubowski (Gdańsk Tworzą Mieszkańcy).

Jak się dowiedzieliśmy, wyborczą wizytę na Oruni planują też inni kandydaci, m.in. przedstawiciele Lepszego Gdańska, ale i np. Jarosław Wałęsa. Gdy tylko pojawią się tutaj szczegółowe informacje, od razu zamieścimy je w osobnym artykule.

Galeria artykułu

Kampania wyborcza w Gdańsku. Kacper Płażyński (PiS) spotka się dzisiaj z oruniakami

Kampania...

+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (2)

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

awatar

gosc

62.61.53.*

19:30, 16/09/18

Bądź błogosławiony Jarosławie i kot twój również.

zgloś naruszenie
awatar

gosc

195.95.235.*

02:37, 15/09/18

odbylo sie spotkanie??czy nie??brak jakiego kolwiek sprawozdania..czyli nioe bylo kworum..a tu juz nowy prezydent gdanska...

zgloś naruszenie

REKLAMA

REKLAMA