Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Piątek, 14/08/2020

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

Wybory samorządowe w Gdańsku. Paweł Adamowicz spotka się jutro z oruniakami

 1 dodane: 18:04, 03/10/18

tagi:

Paweł Adamowicz oraz kandydaci na radnych z jego komitetu "Wszystko dla Gdańska" mają pojawić się jutro (4. 10) pod kuźnią na ulicy Gościnnej.

Paweł Adamowicz
Paweł Adamowicz
Fot. Dominik Paszliński/www.gdansk.pl

Fotografia 1 z 1

Na Oruni już wcześniej swoje spotkanie wyborcze miał kandydat PiS na urząd prezydenta Gdańska Kacper Płażyński. Teraz na Orunię przyjeżdża drugi z polityków, który bierze udział w wyścigu o fotel prezydenta Gdańska.

Paweł Adamowicz ma pojawić się jutro o godzinie 16, pod kuźnią na ulicy Gościnnej.

"Porozmawiaj z prezydentem na żywo! Paweł Adamowicz oraz kandydaci na radnych Wszystko dla Gdańska zapraszają mieszkanki i mieszkańców do rozmowy o tym, jak zmieni się Twoja dzielnica i Gdańsk w najbliższych latach! Chcemy zaproponować Ci 50 ambitnych celów na lata 2018-2023 i poznać Twoje zdanie" - czytamy w zapowiedzi wydarzenia.

 

Galeria artykułu

Paweł Adamowicz

Paweł Adamowicz

+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (2)

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

awatar

gosc

87.207.216.*

12:11, 08/10/18

Jak widzę proboszcz też udziela się politycznie i dzieli parafian na lepszy i gorszy sort. Plakaty tylko jednej słusznej partii mogą wisieć na kościelnym płocie. Tak wyznaje się jedność kościoła a w ...wiecej

zgloś naruszenie
awatar

gosc

37.47.249.*

20:24, 03/10/18

O, tym razem dało radę dzień wcześniej dać znać? Panie Olejarczyk, wygląda, jakby był Pan hmmm... raczej stronniczy. A przecierz mieszkańcy Oruni głosują i na jedną i na drugą stronę.

zgloś naruszenie

REKLAMA

REKLAMA