Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Wtorek, 11/08/2020

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

Śmiertelne potrącenie przez pociąg na Sandomierskiej. Czy to był wypadek?

 1 dodane: 07:27, 15/10/18

tagi:

Na ten moment policjanci kwalifikują całą sprawę jak wypadek, ale nie jest wykluczone, że było to samobójstwo. W nocy z piątku na sobotę 63-letni niepełnosprawny mężczyzna został śmiertelnie potrącony na przejeździe kolejowym na ulicy Sandomierskiej.

Śmiertelne potrącenie przez pociąg na Sandomierskiej. Czy to był wypadek?
Śmiertelne potrącenie przez pociąg na
Fot. p.olejarczyk

Fotografia 1 z 1

Mężczyzna, który poruszał się na wózku, wjechał na przejazd kolejowy na Sandomierskiej. Z ustaleń policjantów wynika, że szlabany były zamknięte. Jedną z hipotez, którą teraz badają policjanci, zakłada, że 63-latek chciał popełnić samobójstwo.

Funkcjonariusze zabezpieczają teraz monitoring. W sprawie zostali przesłuchani już świadkowie.

Galeria artykułu

Śmiertelne potrącenie przez pociąg na Sandomierskiej. Czy to był wypadek?

Śmiertelne...

+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (0)

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

REKLAMA

REKLAMA