Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Sobota, 15/08/2020

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

Wszystkich Świętych. Jak dojechać na cmentarz św. Ignacego?

 1 dodane: 11:00, 31/10/18

tagi:

Jak informują gdańscy urzędnicy, w okresie Wszystkich Świętych dojazd do cmentarza św. Ignacego odbywać się będzie jednokierunkowym wjazdem od ul. Trakt Św. Wojciecha (przez most), a wyjazd jednokierunkowym fragmentem ul. Brzegi (od mostu do ul. Stoczniowców).

 Wszystkich Świętych. Jak dojechać na cmentarz św. Ignacego?
Wszystkich Świętych. Jak dojechać na cmentarz św.
Fot. p.olejarczyk

Fotografia 1 z 1

Tymczasowe zasady ruchu drogowego zaczną obowiązywać w rejonie cmentarza św. Ignacego przy ulicy Brzegi od 1 listopada od godziny 6.

"Dojazd do cmentarza odbywać się będzie jednokierunkowym wjazdem od ul. Trakt Św. Wojciecha (przez most) wyjazd jednokierunkowym fragmentem ul. Brzegi (od mostu do ul. Stoczniowców).Odcinek ul. Brzegi od ul. Podmiejskiej będzie drogą bez przejazdu. Miejsca postojowe wyznaczone zostaną wzdłuż ul. Brzegi na jej jednokierunkowym odcinku" - informują gdańscy urzędnicy.

Artykuł powstał w ramach projektu "MojaOrunia.pl 2018 - portal oruniaków"
Projekt dofinansowany w ramach Gdańskiego Funduszu Sąsiedzkiego, ze środków Miasta Gdańska

Galeria artykułu

 Wszystkich Świętych. Jak dojechać na cmentarz św. Ignacego?

Wszystkich...

+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (0)

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

REKLAMA

REKLAMA