Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Poniedziałek, 13/07/2020

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

W ten piątek Adrian Zasada wystąpi w oruńskiej Kawiarni Kuźnia

 1 dodane: 17:10, 21/11/18

tagi:

Koncert Adriana Zasady odbędzie się już w piątek 23 listopada o godz. 18.00 w Kawiarni Kuźnia przy ul. Gościnna 10. Wstęp wolny.

W ten piątek Adrian Zasada wystąpi w oruńskiej Kawiarni Kuźnia
W ten piątek Adrian Zasada wystąpi w oruńskiej
Fot. mat prasowe

Fotografia 1 z 1

Autorem tekstu jest Natalia Gałażyn.

Adrian Zasada to wokalista, muzyk, instrumentalista i kompozytor. Koncertował na wielu prestiżowych festiwalach w kraju i zagranicą. Występował m.in. podczas Glasgow Festival Oran More, Jazz Festival Southport oraz Rawa Blues.

Najbliższe mu jest granie akustyczne, bardzo chętnie łączy różne gatunki muzyczne takie jak: rock, folk, rythm & blues czy jazz. Jego upodobania wykonawcze opierają się na autorskich kawałkach, jak również na muzyce idoli, głównie Franka Sinatry, Erica Claptona, Johnnego Casha, Jima Morrisona, Raya Charlesa, Ryszarda Riedla czy Czesława Niemena.

W ostatnim czasie w Kuźni gościło wielu najróżniejszych artystów, począwszy od rodowitych Orunian, po sympatyków jazzu. Natomiast już 8 grudnia odbędzie się jedno z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń na Oruni. Więcej szczegółów czym zaskoczy tegoroczna „Oruńska Gwiazdka” niebawem.

Galeria artykułu

W ten piątek Adrian Zasada wystąpi w oruńskiej Kawiarni Kuźnia

W ten piątek...

+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (0)

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

REKLAMA

REKLAMA