Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Czwartek, 02/07/2020

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

W sobotę pogrzeb Pawła Adamowicza

 1 dodane: 19:30, 15/01/19

tagi:

Informację o sobotnim pogrzebie prezydenta Pawła Adamowicza potwierdziła oficjalnie jego rzecznik Magdalena Kaczmarek. Jutro o godzinie 11 ma odbyć się konferencja, gdzie zostanie podanych więcej szczegółów. Dowiemy się najprawdopodobniej, gdzie zostanie pochowany włodarz Gdańska.

 W sobotę pogrzeb Pawła Adamowicza
W sobotę pogrzeb Pawła Adamowicza
Fot. p.olejarczyk

Fotografia 1 z 1

W Gdańsku ogłoszono dzisiaj żałobę. Ma ona potrwać do czasu pogrzebu zmarłego wczoraj prezydenta Pawła Adamowicza.

W mieście wyłączono ilimuninacje świąteczne, a opuszczone do połowy flagi są przybrane kirem. Wczoraj na Długiej i Długim Targu miał miejsce wiec przeciwko przemocy i nienawiści, w którym wzięło udział kilkanaście tysięcy osób.

Dzisiaj spotkanie ku pamięci prezydenta Adamowicza odbyło się pod budynkiem urzędu miejskiego w Gdańsku. Od wczoraj palą się tam również znicze. W tej chwili są już ich tysiące. Do 18 stycznia w budynku urzędu (pokój 107) można wpisywać się do księgi kondolencyjnej Pawła Adamowicza. Dzisiaj w magistracie ludzie stali w kolejkach, by wpisać się do tej księgi i w ten symboliczny sposób pożegnać się z prezydentem Adamowiczem.

Galeria artykułu

 W sobotę pogrzeb Pawła Adamowicza

W sobotę...

+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (1)

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

awatar

gosc

195.246.216.*

07:54, 16/01/19

Cześć Jego pamięci.

zgloś naruszenie

REKLAMA

REKLAMA