Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Wtorek, 11/08/2020

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

"Światełko do nieba" dla prezydenta Adamowicza. "Sound of Silence" na granicy trzech gmin

 1 dodane: 12:37, 18/01/19

tagi:

Stworzymy łańcuch że światłem z trzech stron na chodnikach, a znicze ustawimy na chodniku pod znakiem Gdańsk - mówią nam organizatorzy dzisiejszego wydarzenia, które rozpocznie się o godzinie 20.

"Światełko do nieba" dla prezydenta Adamowicza.
Fot. p.olejarczyk

Fotografia 1 z 1

"Światełko do nieba" odbędzie się na rondzie u zbiegu ulic Zeusa, Klasycznej i Ofiar Grudnia 70. To miejsce, gdzie stykają się trzy gminy: Gdańsk, Pruszcz i Kowale.

- Powiemy dosłownie dwa zdania i puścimy piosenkę, która towarzyszy żałobie po prezydencie Adamowiczu - mówi nam Weronika Chmielowiec, mieszkanka gminy Pruszcz Gdański.

Chodzi oczywiście o utwór "Sound of Silence" w wykonaniu zespołu Disturbed.

Organizatorzy zapraszają, by przynosić własne znicze i świece. - Stworzymy łańcuch że światłem z trzech stron na chodnikach, a znicze ustawimy na chodniku pod znakiem Gdańsk - podkreślają nasi rozmówcy, którzy zapraszają też mieszkańców południowych dzielnic Gdańska i Oruni.

- Znałam prezydenta Adamowicza ze swoich działań samorządowych. Nie we wszystkim się z nim zgadzałam, ale szanowałam i bardzo dotknęła mnie jego śmierć, ta jakże bezsensowna śmierć. Jako mieszkanka gminy Pruszcz Gdański jestem mu wdzięczna za zaangażowanie w budowę szkoły w Kowalach - podkreśla Chmielowiec.

Galeria artykułu

 "Światełko do nieba" dla prezydenta Adamowicza. "Sound of Silence" na granicy trzech gmin

...

+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (0)

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

REKLAMA

REKLAMA