Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Poniedziałek, 06/07/2020

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

Pożar kamienicy na Zamiejskiej. Dwie osoby trafiły do szpitala

 1 dodane: 08:44, 18/02/19

tagi:

Dziś około godziny 7 wybuchł pożar w jednym z mieszkań kamienicy na Zamiejskiej. Kilkanaście osób zdążyło wyjść z budynku jeszcze przed przyjazdem strażaków. Dwie osoby (67-letni mężczyzn i 16-letni chłopak) zostały przewiezione do szpitala.

Pożar kamienicy na Zamiejskiej. Dwie osoby trafiły do szpitala
Pożar kamienicy na Zamiejskiej. Dwie osoby trafiły
Fot. p.olejarczyk

Fotografia 1 z 1

Jak informują nas strażacy, pożar wybuchł dzisiaj rano na drugim piętrze kamienicy na ulicy Zamiejskiej. Przyczynę wybuchu ognia bada policja. Na miejscu pracowało sześć zastępów straży pożarnej.

Do szpitala trafiło dwóch lokatorów kamienicy, w której doszło do pożaru. 67-latka z budynku wynieśli strażacy. Drugi z lokatorów, 16-latek trafił do szpitala z podejrzeniem zatrucia się dymem.

Przez ponad godzinę w okolicach skrzyżowania Małomiejska-Raduńska-Zamiejska widać było kilka wozów strażackich i radiowóz. Policjanci zamknęli fragment skrzyżowania, z Małomiejskiej nie można było skręcać w Zamiejską.

Jak informują nas policjanci, po godzinie 9 ruch na skrzyżowaniu  Małomiejska-Raduńska-Zamiejska odbywa się już bez przeszkód.

 

Galeria artykułu

Pożar kamienicy na Zamiejskiej. Dwie osoby trafiły do szpitala

Pożar kamienicy...

+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (2)

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

awatar

gosc

94.254.232.*

17:14, 18/02/19

Każda zburzona rudera to krok do ucywilizowania Oruni

zgloś naruszenie
awatar

gosc

89.76.24.*

11:02, 18/02/19

No to kiedy wyburzenie tej rudery?

zgloś naruszenie

REKLAMA

REKLAMA