Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Poniedziałek, 06/07/2020

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

Trzy włamania na Oruni. Sprawca ukradł m.in. 1500 kuponów loterii, do domu pojechał taksówką

 1 dodane: 15:06, 25/02/19

tagi:

Sprawca włamał się m.in. do kiosku przy Gościnnej i do sklepu na Sandomierskiej. Podejrzany o te kradzieże 19-latek został już zatrzymany w swoim mieszkaniu na Oruni. Znaleziono przy nim m.in. 1500 zdrapek i kuchenkę mikrofalową.

 Trzy włamania na Oruni. Sprawca ukradł m.in. 1500 kuponów loterii, do domu pojechał taksówką
Trzy włamania na Oruni. Sprawca ukradł m.in. 1500
Fot. p.olejarczyk

Fotografia 1 z 1

Zaczęło się w sobotę w nocy od wezwania na ulicę Gościnną. Policjanci dostali informację, że ktoś próbował się tam włamać do kiosku. Okazało się, że sprawca zbił szybę, ale do środka nie udało mu się wejść. Z kiosku nic nie zginęło.

Od świadków zdarzenia funkcjonariusze uzyskali rysopis mężczyzny. Mieli też informacje, w którą stronę uciekł włamywacz. Niedługo później policjanci odkryli, że kolejny z kiosków na Oruni ma zbitą szybę. - Wewnątrz, na podłodze były rozrzucone różne przedmioty, co wskazywało, że sprawca tym razem wszedł do środka - relacjonuje rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku.

Podczas tej samej nocy miało też miejsce włamanie do sklepu przy ulicy Sandomierskiej. Jak się później okazało, stał za nim najprawdopodobniej ten sam mężczyzna.

Co ciekawe, złodziej odjechał z miejsca włamania na Sandomierskiej taksówką.

Nad ranem funkcjonariusze pukali już do drzwi mężczyzny, podejrzanego o trzy włamania. 19-latek został zatrzymany w swoim mieszkaniu na Oruni. - Funkcjonariusze zabezpieczyli w mieszkaniu ukradzione przedmioty, w tym terminal do kart płatniczych, drukarki do kuponów loterii, prawie 1500 szt. zdrapek, ok. 100 zł, oraz kuchenkę mikrofalową. Wartość ukradzionych przedmiotów to ponad 5 tys. zł - informują policjanci.

Galeria artykułu

 Trzy włamania na Oruni. Sprawca ukradł m.in. 1500 kuponów loterii, do domu pojechał taksówką

Trzy włamania...

+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (2)

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

awatar

gosc

89.64.57.*

11:32, 26/02/19

Nawet nie usłyszeliśmy słowa dziękuję za pomoc w odnalezieniu sprawcy

zgloś naruszenie
awatar

gosc

89.64.58.*

07:32, 26/02/19

co za mózg

zgloś naruszenie

REKLAMA

REKLAMA