Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Sobota, 11/07/2020

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

Egzaminy gimnazjalne w Gdańsku. Urzędnicy: odbywają się bez przeszkód

 1 dodane: 08:24, 10/04/19

tagi:

W Gdańsku egzaminy gimnazjalne odbywają się we wszystkich szkołach - potwierdzają urzędnicy.

Egzaminy gimnazjalne w Gdańsku. Urzędnicy: odbywają się bez przeszkód
Egzaminy gimnazjalne w Gdańsku. Urzędnicy:
Fot. Dominik Paszliński/www.gdansk.pl

Fotografia 1 z 1

Również i na Oruni uczniowie mogą dzisiaj bez przeszkód podejść do egzaminu gimnazjalnego.

Jeszcze kilka dni temu nie było pewne, czy uda się skompletować zespoły egzaminatorów. Miało to oczywiście związek z ogólnopolskim strajkiem nauczycieli, który zaczął się 8 kwietnia i ma trwać do odwołania.

Dyrektorzy szkół, z którymi rozmawialiśmy, tłumaczyli, że to oni są odpowiedzialni za kompletowanie zespołów egzaminacyjnych, ale mogą tutaj też liczyć na wsparcie miasta. To właśnie urzędnicy pomagają kompletować takie zespoły.

W gdańskich szkołach w zespołach egzaminatorów zasiadają m.in. nauczyciele ze szkół prywatnych, ale też nauczyciele placówek publicznych, którzy zdecydowali się nie brać udziału w strajku.

Galeria artykułu

Egzaminy gimnazjalne w Gdańsku. Urzędnicy: odbywają się bez przeszkód

Egzaminy...

+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (0)

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

REKLAMA

REKLAMA