Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Poniedziałek, 13/07/2020

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

Włamywał się do biletomatów w Gdańsku. Na Oruni Górnej wpadł na gorącym uczynku

 1 dodane: 07:48, 11/04/19

tagi:

Mężczyzna jest podejrzany o włamania do kilku biletomatów w Gdańsku. Straty oszacowano na ponad 20 tys. zł. Obywatel Gruzji trafił na trzy miesiące do aresztu śledczego.

Włamywał się do biletomatów w Gdańsku. Na Oruni Górnej wpadł na gorącym uczynku
Włamywał się do biletomatów w Gdańsku. Na Oruni
Fot. KMP Gdańsk

Fotografia 1 z 1

32-latek wpadł na gorącym uczynku, gdy próbował włamać się do jednego z biletomatów na przystanku na Oruni Górnej. Na widok policjantów mężczyzna rzucił się do ucieczki. Pościg trwał kilkaset metrów. Złodziej został obezwładniony.

Obywatel Gruzji trafił do aresztu. - W trakcie pracy nad sprawą policjanci ustalili, że mężczyzna ma na swoim koncie także inne włamania do biletomatów na terenie Gdańska. Straty, jakie powstały w wyniku zniszczenia biletomatu i kradzieży to kwota ponad 20 tys. zł. - relacjonuje Karina Kamińska, rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku.

Decyzją sądu, mężczyzna trzy najbliższe miesiące spędzi w areszcie. Będzie tam czekał na proces. Grozi mu do 10 lat więzienia.

Galeria artykułu

Włamywał się do biletomatów w Gdańsku. Na Oruni Górnej wpadł na gorącym uczynku

Włamywał się do...

+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (0)

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

REKLAMA

REKLAMA