Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Niedziela, 12/07/2020

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

Trwa remont elewacji budynku przy Ubocze 24

 1 dodane: 15:56, 26/04/19

tagi:

Tak jak urzędnicy obiecali, rozpoczął się remont elewacji budynku przy ulicy Ubocze 24. Kilka dni temu część bloku została uszkodzona w wyniku pożaru.

 Trwa remont elewacji budynku przy Ubocze 24
Trwa remont elewacji budynku przy Ubocze 24
Fot. Marianna Mierzwińska

Fotografia 1 z 1

W marcu pisaliśmy o tym, że w komunalnym budynku na Ubocze 24 osunął się fragment elewacji. - Elewacja budynku uszkodzona została w wyniku zdarzenia losowego, tj. pożaru budynków gospodarczych (komórek) na sąsiedniej posesji należącej do wspólnoty mieszkaniowej - mówiła nam Aleksandra Strug, rzecznik Gdańskich Nieruchomości. Ubezpieczyciel uznał rację miasta i kwota odszkodowania została wypłacona. Obecnie trwa remont elewacji budynku.

Galeria artykułu

 Trwa remont elewacji budynku przy Ubocze 24

Trwa remont...

+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (1)

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

awatar

gosc

62.61.54.*

09:59, 30/04/19

no i ok

zgloś naruszenie

REKLAMA

REKLAMA