Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Wtorek, 11/08/2020

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

Znani aktorzy w Parku Oruńskim. W maju Dereszowska i Pazura

 1 dodane: 14:07, 10/05/19

tagi:

W tym roku znani aktorzy znów zawitają do Parku Oruńskiego. Serię letnich koncertów otwiera występ Anny Dereszowskiej. Ale w maju szykuje się jeszcze inna, otwarta dla wszystkich impreza. W ramach Święta Miasta na scenie w Parku zobaczymy Cezarego Pazurę. A co będzie działo się tutaj w wakacje?

Anna Dereszowska
Anna Dereszowska
Fot. Ratujemy 42, wikipedia, https://creativecommons.org/licenses/by-sa/4.0/deed.en

Fotografia 1 z 1

Organizatorem letnich koncertów w amifteatrze w Parku Oruńskim jest Scena Muzyczna GAK. Tak jak przed rokiem szykuje się tutaj seria występów znanych aktorów. W zeszłym roku na Oruni występowali tacy artyści jak Sonia Bohosiewicz, Emilian Kamiński, Stanisława Celińska czy Katarzyna Skrzynecka.

W tym roku pierwszy koncert w Parku Oruńskim wystartuje 19 maja (niedziela). O godzinie 18 rozpocznie się występ aktorki Anny Dereszowskiej, znanej m.in. z ról w serialach: Złotopolscy, Glina, Tango z aniołem, Klub szalonych dziewic, Prawo Agaty, Przyjaciółki. W 2011 roku aktorka wydała debiutancki album "Już nie zapomnisz mnie".

Jak mówią nam przedstawiciele Sceny Muzycznej, w lato koncerty w amfiteatrze będą odbywać się co dwa tygodnie, do sierpnia.

Jakich jeszcze znanych aktorów zobaczymy w Parku Oruńskim? W najbliższą środę miasto chce zorganizować konferencję na Oruni, na której przedstawi wszystkie nazwiska i terminy koncertów w Parku Oruńskim.

Cykl koncertów to jednak nie wszystko, bo jeszcze w maju w Parku Oruńskim planowana jest wielka impreza "Święto Miasta". Organizatorzy zapowiadają mnóstwo atrakcji dla dzieci, ale i dorosłych. Jak się dowiedzieliśmy, podczas Święta Miasta w Parku Oruńskim swój występ będzie miał Cezary Pazura.

Oferta koncertów przypadła do gustu większości mieszkańców Oruni, choć są wyjątki.
Cieszymy się, że będą koncerty na Oruni, ale chcielibyśmy, żeby było więcej muzyki dla młodych - np. zespołów hip-hopowych - komentuje młodzież napotkana przy Domu Sąsiedzkim.

Święto Miasta odbędzie się 25 maja (sobota). Już wkrótce napiszemy o tej imprezie więcej.

Galeria artykułu

Anna Dereszowska

Anna...

+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (2)

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

awatar

gosc

37.47.199.*

15:39, 11/05/19

a ja proponuje jande peszek lub gwiazde typu stalinska publika na pewno za murowana

zgloś naruszenie
awatar

gosc

89.64.58.*

12:19, 11/05/19

A może by zaprosić Pietrzaka, by zaśpiewał dziesiątego kwietnia roku dziesiątego.

zgloś naruszenie

REKLAMA

REKLAMA