Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Środa, 15/07/2020

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

Co z tą rewitalizacją Oruni? Przyjdź jutro na spotkanie i dowiedz się więcej!

 1 dodane: 07:51, 21/05/19

tagi:

Jutro (22 maja) o godzinie 18 w Stacji Orunia na ulicy Dworcowej rozpocznie się spotkanie z Ewą Pielak z Biura Rozwoju Gdańska. Będzie można tutaj dowiedzieć się więcej szczegółów na temat rewitalizacji Oruni.

Co z tą rewitalizacją Oruni? Przyjdź jutro na spotkanie i dowiedz się więcej!
Co z tą rewitalizacją Oruni? Przyjdź jutro na
Fot. p.olejarczyk

Fotografia 1 z 1

O rewitalizacji Oruni pisaliśmy wielokrotnie na portalu. Projekt wchodzi powoli w kolejną fazę, a oruniacy już niedługo będą mogli przekonać się na własne oczy, co zmieniło się w ich otoczeniu.

Wcześniej jednak można dowiedzieć się więcej szczegółów na temat rewitalizacji, pytając u samego źródła - jutro na Oruni odbędzie się spotkanie z zastępcą dyrektora BRG i kierownikiem zespołu rewitalizacji i dziedzictwa kulturowego Ewą Pielak.

Spotkanie odbędzie się w ramach projektu Lokalni Przewodnicy i Przewodniczki po Oruni. Organizatorem jest Instytut Kultury Miejskiej w Gdańsku.

"W trakcie wykładu przybliżymy problematykę rewitalizacji, poczynając od aspektów prawnych, poprzez finansowe, ze szczególnym uwzględnieniem działań planowanych na Oruni. Uwaga! Nie będzie to spotkanie konsultacyjne" - podkreślają organizatorzy.

Spotkanie rozpocznie się 22 maja (środa) o godzinie 18. Miejsce: Stacja Orunia GAK, ul. Dworcowa 9.

 

 

Galeria artykułu

Co z tą rewitalizacją Oruni? Przyjdź jutro na spotkanie i dowiedz się więcej!

Co z tą...

+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (0)

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

REKLAMA

REKLAMA