Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Czwartek, 09/07/2020

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

W sobotę koncert w warsztacie kowalskim. Wystąpią artyści z Polski i Chin

 1 dodane: 13:13, 07/06/19

tagi:

Jutro (8 czerwca) o godzinie 18 w warsztacie kowala przy ulicy Gościnnej rozpocznie się koncert akordeonisty Pawła Zagańczyka, któremu towarzyszyć będzie chińska flecistka Yun Yang. - Serdecznie zapraszamy wszystkich, mamy nadzieję, że dopiszę pogoda - mówią nam organizatorzy.

Paweł Zagańczyk
Paweł Zagańczyk
Fot. Fb ‎Kowalstwo Artystyczne Bystrek‎

Fotografia 1 z 1

Wstęp na sobotni koncert jest wolny. Warszat kowala położony jest za kawiarnią w kuźni przy ulicy Gościnnej.

Organizatorem jutrzejszego wydarzenia jest Remigiusz Bystrek, kowal, który ma swój warsztat właśnie na ulicy Gościnnej.

Bystrek już wcześniej opowiadał nam o swojej wizji, w której jego warsztat to nie tylko miejsce pracy, a również miejsce atrakcji kulturalnych, z których korzystać mogą okoliczni mieszkańcy.

Sobotni koncert wpisuje się taką wizję, a Bystrek nie wyklucza, że w przyszłości odbędą się tutaj kolejne wydarzenia artystyczne.

Galeria artykułu

Paweł Zagańczyk

Paweł Zagańczyk

+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (0)

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

REKLAMA

REKLAMA