Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Środa, 15/07/2020

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

Nocne prace na Trakcie św. Wojciecha. Chodzi o odcinek przy Zaroślaku

 1 dodane: 12:47, 11/06/19

tagi:

Jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem utrudnienia nie będą zbyt uciążliwe dla kierowców, bo prace odbywać będą się nocy. Chodzi o 50-metrowy odcinek w rejonie skrzyżowania Traktu św. Wojciecha z Zaroślakiem.

Budowa wiaduktu w rejonie Biskupiej Górki
Budowa wiaduktu w rejonie Biskupiej Górki
Fot. DRMG

Fotografia 1 z 1

Budowa wiaduktu na Biskupiej Górce wchodzi w kolejną fazę. Teraz w związku z planowanymi pracami przy betonowaniu wiaduktu drogowcy zwężą dla ruchu 50-metrowy odcinek Traktu św. Wojciecha. W rejonie skrzyżowania Traktu z Zaroślakiem ruch odbywać będzie się wahadłowo.

Jest jednak i dobra wiadomość. Prace prowadzone będą w piątek (14 czerwca) w godzinach od 23 do 5. Nocne roboty z pewnością będą mniej uciążliwe dla kierowców.

Miasto zastrzega, że w przypadku niekorzystnych warunków atmosferycznych, termin prac może został przełożony.

Galeria artykułu

Budowa wiaduktu w rejonie Biskupiej Górki

Budowa wiaduktu...

+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (0)

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

REKLAMA

REKLAMA