Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Czwartek, 06/08/2020

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

Bezpłatne warsztaty fotografii i filmu

MojaOrunia.pl » Imprezy » ...

 1 dodane: 18:24, 27/03/11

tagi:

Jeśli interesujesz się fotografią i wideo, albo chcesz poznać ich tajniki i wykonywać własne zdjęcia, filmy, obsługiwać programy do ich obróbki, a na koniec opublikować swoje materiały na wirtualnej mapie Gdańska, zgłoś się na bezpłatne warsztaty do Dworku Artura. Jeden warunek: musisz być w wieku od 14 do 18 lat.

Bezpłatne warsztaty fotografii i filmu
Bezpłatne warsztaty fotografii i filmu
Fot. p.olejarczyk

Fotografia 1 z 1

Na warsztaty zaprasza Stowarzyszenie Arteria. Odbywają się one w ramach projektu „Klisze i piksele. Edukacja wizualna”. Na oficjalnej stronie projektu czytamy m.in.: „Warsztaty odbędą się w dzielnicach miasta oddalonych od centrum kulturalnego, poddawanych rewitalizacji: Dolnym Mieście, Oruni, Brzeźnie i Wrzeszczu. Prace będą dokumentowały miasto w procesie zmiany, miejsca, które za chwilę znikną albo zostaną odrestaurowane. Nowe media staną się narzędziami ocalania licznych obiektów i wyglądów dla pamięci i oczu.”


Aby wziąć udział w warsztatach, najpierw trzeba się na nie zapisać. O zakwalifikowaniu na warsztaty decyduje kolejność nadsyłanych aplikacji. Zgłoszenie oznacza wysłanie mailem (adres: kliszeipiksele@gmail.com) wypełnionej zgody i/lub formularza zgłoszeniowego (zobacz tutaj). Więcej informacji można uzyskać w tej sprawie pod numerem telefonu: 502 559 813

29 marca (wtorek) – spotkanie wstępne w Dworku Artura GAK na Oruni (ul. Dworcowa 9) od 16.00 do 19.00
Prowadzenie: Bogna Burska

1-2, 8-9, 15-16, 29-30 kwietnia – warsztaty w grupach w w Dworku Artura GAK na Oruni oraz w salce komputerowej przy kościele filialnym Świętego Krzyża, ul. Mickiewicza 24 (przy krzyżowaniu z Hallera) we Wrzeszczu.
Prowadzący: Anna Domańska (wideo), Krzysztof Miękus (fotografia)

Galeria artykułu

Bezpłatne warsztaty fotografii i filmu

Bezpłatne...

+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (0)

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

REKLAMA

REKLAMA