Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Piątek, 10/07/2020

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

Na Oruni pojawi się Okrągły Stół. Prezydent Dulkiewicz rozpoczyna cykl spotkań z mieszkańcami

 1 dodane: 14:23, 27/06/19

tagi:

Prezydent Aleksandra Dulkiewicz ogłosiła dzisiaj, że w wakacje spotka się z mieszkańcami sześciu dzielnic. Na pierwszy ogień idzie Orunia. Dyskusja odbędzie się 10 lipca (środa) w okolicy zabytkowej kuźni przy Gościnnej.

Prezydent Aleksandra Dulkiewicz i radni Gdańska
Prezydent Aleksandra Dulkiewicz i radni Gdańska
Fot. Grzegorz Mehring / www.gdansk.pl

Fotografia 1 z 1

10 lipca na Oruni pojawi się Okrągły Stół, który wykorzystywany był podczas czerwcowego Święta Wolności i Solidarności w Gdańsku. To właśnie przy nim prezydent Aleksandra Dulkiewicz chce spotkać się z mieszkańcami dzielnicy Orunia-Św.Wojciech-Lipce.

Włodarz Gdańska zapraszała dzisiaj do debaty o mieście wszystkich gdańszczan. Można spodziewać się, że oruńskie spotkanie w dużej mierze będzie dotyczyło problemów tej właśnie dzielnicy.

Spotkanie z oruniakami rozpocznie się 10 lipca (środa) o godzinie 17. Stół zostanie ustawiony w rejonie zabytkowej kuźni przy ulicy Gościnnej.

W wakacje prezydent Dulkiewicz chce spotkać się z mieszkańcami sześciu dzielnic. Oprócz Oruni włodarz Gdańska planuje debaty na Chełmie (17 lipca), Pieckach-Migowo (31 lipca), Wrzeszczu Dolnym (7 sierpnia), Przymorzu Wielkim (8 sierpnia) i Żabiance (28 sierpnia).

Wszystkie wakacyjne dyskusje w dzielnicach rozpoczynać się będą o godzinie 17.

Galeria artykułu

Prezydent Aleksandra Dulkiewicz i radni Gdańska

Prezydent...

+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (3)

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

awatar

gosc

94.254.161.*

18:59, 01/07/19

Miotle to wreczymy tobie kolego,jest sporo do sprzatniecia

zgloś naruszenie
awatar

gosc

79.186.61.*

11:38, 28/06/19

czy będzie można zadawać niewygodne pytania?

zgloś naruszenie
awatar

gosc

5.173.8.*

20:01, 27/06/19

Wręczmy pani prezydent miotłę, niech na nią wsiądzie i odleci do Warszawy

zgloś naruszenie

REKLAMA

REKLAMA