Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Wtorek, 14/07/2020

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

Jutro ważne spotkanie z mieszkańcami Oruni. O co chcą państwo zapytać prezydent Dulkiewicz?

 1 dodane: 09:50, 09/07/19

tagi:

Jak już pisaliśmy na portalu, prezydent Dulkiewicz przyjedzie na Orunię i przy Okrągłym Stole będzie dyskutować z mieszkańcami. Spotkanie rozpocznie się jutro (10 lipca) o godzinie 17.

Jutro ważne spotkanie z mieszkańcami Oruni. O co chcą państwo zapytać prezydent Dulkiewicz?
Jutro ważne spotkanie z mieszkańcami Oruni. O co
Fot. Grzegorz Mehring/www.gdansk.pl

Fotografia 1 z 1

Prezydent Dulkiewicz wzorem śp. Pawła Adamowicza będzie spotykać się z mieszkańcami dzielnic. Już pod koniec czerwca włodarz Gdańska zapowiedziała, że w wakacje będzie sześć takich debat.

Na pierwszy ogień idzie Orunia. Spotkanie rozpocznie się jutro (10 lipca) o godzinie 17. Co ciekawe, dyskusja odbywać się będzie przy fragmentach Okrągłego Stołu, który wykorzystywany był podczas czerwcowego Święta Wolności i Solidarności.

Urzędnicy zapewniają, że prezydent Dulkiewicz nie będzie unikać trudnych pytań. Można spodziewać się, że jutro pojawią się takie tematy jak kwestia budowy bezkolizyjnych przejazdów, ale też np. rewitalizacja dzielnicy czy zmiany na podwórkach. Znając inne wystąpienia prezydent Dulkiewicz można też założyć, że nie zabraknie tematów gdańskich, a nawet ogólnopolskich. Być może włodarz Gdańska poruszy np. temat obecnego sporu o Westerplatte.

O co państwo zapytaliby jutro prezydent Dulkiewicz?

Galeria artykułu

Jutro ważne spotkanie z mieszkańcami Oruni. O co chcą państwo zapytać prezydent Dulkiewicz?

Jutro ważne...

+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (5)

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

awatar

gosc

195.246.216.*

09:42, 10/07/19

Chciałbym spytać p. Dulkiewicz, kiedy rozpocznie się obiecany przez śp. Prezydenta Adamowicza remont nawierzchni ulicy Głuchej?

zgloś naruszenie
awatar

gosc

89.72.114.*

21:48, 09/07/19

Ja bym ją zapytał kiedy wynosi się do Warszawy

zgloś naruszenie
awatar

gosc

37.47.237.*

18:14, 09/07/19

Mnie niestety nie będzie, ale mam nadzieję, że mieszkańcy zapytają, kiedy i jak Pani Prezydent okaże obiecaną pomoc mamie 12-letniego Kruchego, tj. Łukasza Cabaj. Do końca zostało tylko 11 dni, a pieniędzy ...wiecej

zgloś naruszenie
awatar

gosc

37.47.233.*

14:28, 09/07/19

zadam tej pani pytanie -Jaką ocene miała na swiadectwie w szkole z historii

zgloś naruszenie
awatar

gosc

185.244.97.*

12:34, 09/07/19

Zgodnie z rozporządzeniem ministra, pociągi na przejazdach strzeżonych (osoba dyżurująca + szlabany) nie muszą ostrzegać dźwiękowo, że jadą czyt. trąbić przez długi czas, w dzień lub w nocy, nawet przy bardzo ...wiecej

zgloś naruszenie

REKLAMA

REKLAMA