Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Poniedziałek, 06/07/2020

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

Rajdowcy znów będą ścigać się w rejonie Św. Wojciecha. Motocrossowe Mistrzostwa już w weekend!

 1 dodane: 17:14, 03/10/19

tagi:

W ten weekend (5-6 października) na torze przy ulicy Starogardzkiej odbędą się Motocrossowe Mistrzostwa Europy. Organizatorzy obiecują wiele emocji, zapraszają też na rodzinny piknik.

Rajdowcy znów będą ścigać się w rejonie Św. Wojciecha. Motocrossowe Mistrzostwa już w weekend!
Rajdowcy znów będą ścigać się w rejonie Św.
Fot. Grzegorz Mehring/www.gdansk.pl

Fotografia 1 z 1

"Cześć kibice motocrossu! Czas na świętowanie! Nie musimy czekać długo na MXOEN w GDAŃSKU. Kolejny raz wracają do Gdańska imponujące zawody Zespołowe Mistrzostwa Europejskich Narodów. Co więcej na torze odbędzie się również elektryzująca rywalizacja kobiet w ramach Zespołowych Mistrzostw Kobiet Europejskich Narodów" - piszą organizatorzy Mistrzostw, wśród których są m.in.: Gdański Auto Moto Klub i Polski Związek Motorowy.

W sobotę pierwszych zawodników zobaczymy już około godziny 10. Zawody potrwają do godziny 17. W niedzielę pierwsze wyścigi rozpoczną się około godziny 11. Impreza potrwa do godziny 17.

Szczegółowy harmonogram znaleźć można TUTAJ.

Ceny biletów (na dwa dni): 10 zł ulgowy, 30 zł normalny. Dzieci do lat 7 wchodzą bezpłatnie. Tor położony jest w rejonie ulicy Starogardzkiej. Szczegółową lokalizację znaleźć można TUTAJ.

Galeria artykułu

Rajdowcy znów będą ścigać się w rejonie Św. Wojciecha. Motocrossowe Mistrzostwa już w weekend!

Rajdowcy znów...

+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (0)

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

REKLAMA

REKLAMA