Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Poniedziałek, 06/07/2020

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

"Młodzi wobec prawa". Na pytania mieszkańców odpowiadać będzie adwokat

 1 dodane: 16:39, 14/10/19

tagi:

- Chcę, aby po moim spotkaniu ludzie wiedzieli np., co mają zrobić, gdy przyjdzie do nich pismo z sądu. By wiedzieli, do kogo zadzwonić, z kim porozmawiać - mówi nam adwokat Dominika Merchel-Hinc z Fundacji Teneo. To właśnie Fundacja organizuje jutro otwarte spotkanie w Gościnnej Przystani:"Młodzi wobec prawa".

"Młodzi wobec prawa". Na pytania mieszkańców
Fot. p.olejarczyk

Fotografia 1 z 1

"Jak załatwić obrońcę z urzędu", "jakie mam prawa, gdy zatrzyma mnie policja?" - to niektóre z pytań, na które będzie można znaleźć jutro odpowiedź w Gościnnej Przystani.

O godzinie 18 startuje tam spotkanie "Młodzi wobec prawa". Organizuje je fundacja Teneo, a na pytania mieszkańców odpowiadać będzie adwokat Dominika Merchel-Hinc.

- Organizujemy takie spotkania regularnie. Niektóre są skierowane bardziej do seniorów, inne - do młodzieży i ich rodziców. Sensem tych spotkań jest to, by zaszczepić u ludzi pewne mechanizmy obronne. Zawsze powtarzam, że w medycynie jest jak w prawie, lepiej zapobiegać niż leczyć - mówi portalowi MojaOrunia.pl.

- Chcę, aby po moim spotkaniu ludzie wiedzieli np., co mają zrobić, gdy przyjdzie do nich pismo z sądu. By wiedzieli, do kogo zadzwonić, z kim porozmawiać - dopowiada adwokat.

Spotkanie "Młodzi wobec prawa" rozpocznie się jutro (15 października) o godzinie 18. Gościnna Przystań mieści się w budynku przy ulicy Gościnnej 14.

Galeria artykułu

"Młodzi wobec prawa". Na pytania mieszkańców odpowiadać będzie adwokat

"Młodzi...

+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (0)

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

REKLAMA

REKLAMA