Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Poniedziałek, 06/07/2020

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

Wszystkich Świętych. Jak dojechać na cmentarze w Gdańsku?

 1 dodane: 09:54, 31/10/19

tagi:

Urzędnicy informują o nowej organizacji ruchu na Wszystkich Świętych. Zmiany obowiązują również w rejonie oruńskiej nekropolii.

Wszystkich Świętych. Jak dojechać na cmentarze w Gdańsku?
Wszystkich Świętych. Jak dojechać na cmentarze w
Fot. mat. prasowe UMG

Fotografia 1 z 1

W Gdańsku jest dziewięć komunalnych cmentarzy. Jeden z nich (nekropolia przy ulicy Brzegi) położony jest na Oruni. Także i tutaj na czas Wszystkich Świętych miasto wprowadziło nową organizację ruchu.

"Do cmentarza Św. Ignacego na Oruni dojechać będzie można jednokierunkowym wjazdem od ul. Trakt Św. Wojciecha przez most (na wysokości posesji nr 37). Wyjazd jednokierunkowym fragmentem ul. Brzegi (od mostu do ul. Cienistej)" - czytamy w miejskim komunikacie.

I dalej: "Odcinek ul. Brzegi od ul. Podmiejskiej do mostu będzie wyłączony z ruchu. Miejsca postojowe wyznaczone zostaną na jednokierunkowym odcinku wzdłuż ul. Brzegi (ok. 80 miejsc parkingowych). Ulica Stoczniowców będzie jednokierunkowa".

Mapę dojazdów dla innych gdańskich cmentarzy znajdziesz TUTAJ.

Galeria artykułu

Wszystkich Świętych. Jak dojechać na cmentarze w Gdańsku?

Wszystkich...

+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (0)

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

REKLAMA

REKLAMA